Anglijos „Premier“ lygoje – įspūdingu stiliumi pasiekta „Liverpool“ pergalė per teisėjų pridėtą laiką

Anglijos „Premier“ lygoje – per teisėjų pridėtą laiką pergalę iškovojo Liverpulio vienuolikė. Liverpulio „Liverpool“ varžovų stadione 2:1 (0:0) įveikė Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Mohamedas Salah<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2023, 4:40 PM, atnaujinta Dec 9, 2023, 4:46 PM

Pirmoji mačo dalis – intensyvi ir abi ekipos turėjo progų pasižymėti, tačiau įvarčių nė vienai komandai galop pelnyti nepavyko.

31-ąją mačo minutę VAR sprendimu „Crystal Palace“ vienuolikei nebuvo suteikta galimybė smūgiuoti 11-os metrų baudinio.

Antroje mačo dalyje – VAR palankus buvo „Crystal Palace“ futbolininkams. Antrąkart neapvylusi sistema po „Liverpool“ pražangos suteikė progą Jeanui-Phillipe‘ui Mateta susiremti vienas prieš vieną su vartininku, o tuo pasinaudojęs „Crystal Palace“ futbolininkas įmušė pirmąjį mačo įvartį 57-ąją rungtynių minutę (0:1).

Visgi 75-ąją mačo minutę „Crystal Palace“ rūmai pradėjo braškėti. Antrąją geltoną kortelę gavo Jordanas Ayew, kuris buvo pašalintas iš ailštelės ir „Crystal Palace“ liko mažumoje, o tuo iškart pasinaudojo Mohamedas Salah.

„Liverpool“ lyderis ir žvaigždė jau 76-ąją minutę smūgiu kaire koja ir po rikošeto pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą (1:1).

Per likusį rungtynių laiką didesnių progų komandoms susikurti nepavyko, tačiau viskas pasikeitė 90+1 susitikimo minutę, kuomet „Liverpool“ kontratakavo ir Harvey Elliotas tolimu smūgiu įmušė antrąjį rungtynių įvartį bei išvedė „Liverpool“ į priekį (2:1).

Per likusį laiką „Crystal Palace“ sušvelninti arba persverti rungtynių rezultato nepavyko, tad būtent rezultatu 2:1 pergalę šventė „Liverpool“ vienuolikė.

Įdomu, kad šiame mače buvo išdalintos net 6 geltonos kortelės (4 „Crystal Palace“, 2 „Liverpool“).

Tai – 11-oji „Liverpool“ pergalė Anglijos pirmenybėse. „Crystal Palace“ tai buvo 8-asis pralaimėjimas Anglijoje.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?