Anglijos „Premier“ lygoje – „Tottenham“ siautulys ir „Chelsea“ pralaimėjimas

Sekmadienį įvyko keturios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės, kurių metu netrūko intensyvių rungtynių.

Son Heung-minas<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2023, 11:45 PM

Londono „Tottenham“ be didesnio vargo 4:1 (2:0) įveikė „Newcastle“ vienuolikę.

Pirmąjį mačo įvartį 26-ąją minutę įmušė Destiny Udogie, antrąjį 38-ąją dvikovos minutę įmušė Richarlisonas.

Antroje dalyje įvarčius pirmieji ir toliau kalė „Tottenham“ futbolininkai. 60-ąją minutę antrąjį savo įvartį įmušė Richarlisonas, o baudos smūgiu 85-ąją minutę pasižymėjo Son Heung-minas.

Paskutinįjį rungtynių įvartį 90+1 minutę įmušė ir rezultatą sušvelnino „Newcastle“ futbolininkas Joelintonas (4:1).

Kitose rungtynėse Liverpulio „Everton“ 2:0 pranoko Londono „Chelsea“ vienuolikę.

Šių rungtynių abu įvarčiai krito per antrąją rungtynių dalį.

54-ąją minutę pirmąjį smūgį į vartus pasiuntė Abdoulaye Doucoure, o antrą kartą įvartis krito po Lewiso Dobbino smūgio 90+2 minutę.

Manchester City“ futbolininkai turėjo paprakaituoti dėl pergalės prieš „Luton Town“ vienuolikę.

Mančesterio ekipa 2:1 (0:1) šiaip ne taip įveikė savo varžovus.

Pirmieji įvartį kalė „Luton Town“, kuomet 45+2 minutę tikslų smūgį į varžovų vartus pasiuntė Elijah Adebayo (1:0).

Visgi antroje rungtynių dalyje „Luton Town“ apsisuko aukštyn kojomis.

„Manchester City“ uraganiniu greičiu įmušė du įvarčius. Po įvartį 65-ąją ir 68-ąją rungtynių minutę įmušė Bernardo Silva ir Jackas Grealishas.

Kitose rungtynėse Londono „Fulham“ 5:0 sutriuškino „West Ham“ futbolininkus.