„Aston Villa“ metus užbaigė dar viena pergale ir susilygino taškais su lyderiu „Liverpool“

Anglijos „Premier“ futbolo čempionate lyderiai metus baigė pergalėmis: Birmingamo „Aston Villa“ namie susitvarkė su autsaideriu „Burnley“ 3:2 (2:1), o šalies čempionas „Manchester City“ nurungė „Sheffield United“ 2:0 (1:0).

Pergalingą įvartį pelnė "Aston Villa" ekipai Douglasas Luizas <br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 30, 2023, 8:26 PM, atnaujinta Dec 30, 2023, 9:46 PM

Birmingamo klubas kol kas susilygino taškais su pirmaujančiu „Liverpool“ klubu – ekipos turi po 42 taškus. „Aston Villa“ metus užbaigė iškovojusi per 2023-iuosius 26 pergales.

Tiek laimėjimų neiškovojo nė vienas ne „didžiojo Anglijos šešeto“ klubas. Per metus daugiau pergalių turi tik „Manchester City“ – 29.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 28-ąją minutę, kai pasižymėjo Leonas Bailey įvarčio. Ilgai „Aston Villa“ sėkme džiaugtis negalėjo, nes 30-ąją minutę skirtumą išlygino Zeki Amdouni.

Vis dėlto ilsėtis „Aston Villa“ išėjo pirmaudamas, kai 42 min. įvartį įmušė Moussa Diaby.

Antrojo kėlinio 56-ąją minutę „Burnley“ liko mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save pamatė Sanderis Berge'as.

Tačiau tai nesutrukdė svečiams lyginti rezultatą – 71-ąją minutę pasižymėjo Lyle'as Fosteris.

Su autsaideriais itin sunkiai kovojantis Birmingamo klubas siekė pabėgti nuo lygiųjų ir jiems pasisekė tai padaryti baigiantis dvikovai – 89-ąją minutę į svečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, o jį realizavo Douglasas Luizas.

Pergalingai metus užbaigė „Manchester City“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 įveikė „Sheffield United“.

„Miestiečius“ į priekį 14-ąją minutę išvedė Rodri, o tašką „City“ ekipai padėjo 61-ąją minutę Julianas Alvarezas.