„Arsenal“ ekipa metus užbaigė pralaimėjimų ir krito į ketvirtą vietą

Anglijos „Premier“ lyga metų pabaigą vainikavo netikėtu rezultatu Londono derbyje ir pasikeitimais turnyrinėje lentelėje. Dar prieš porą savaičių ramiai pirmaujantis Londono „Arsenal“ klubas netikėtai krito nuo visiško vidutinioko „Fulham“ 1:2 (1:1).

„Arsenal“ įveikė „Fulham“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 31, 2023, 6:46 PM, atnaujinta Dec 31, 2023, 6:48 PM

Pradžia „Arsenal“ buvo sėkminga – 5-ąją minutę Bukayo Saka išvedė savo ekipą į priekį Tačiau 29 min. rezultatą išlygino Raulis Jimenezas.

Antrame kėlinyje 59-ąją minutę Bobby Decordova-Reidas išvedė „Fulham“ į priekį – šis įvartis buvo lemiamas. Tai jau buvo antrasis "Arsenal" pralaimėjimas per šešis mačus.

„Arsenal“ dabar su 40 taškų nukrito į ketvirtą vietą, o „Fulham“ pakilo į 13-ąją poziciją.

Kur kas sėkmingiau paskutinė metų akistata susiklostė „Tottenham“ komandai. Jie namuose 3:1 susitvarkė su „Bournemouth“ atstovais.

Pirmauja po 42 taškus turintys „Liverpool“ ir Birmingamo „Aston Villa“, tačiau Liverpulio žaidėjai turi viena dvikova mažiau.