Septynių įvarčių dramoje „Girona“ palaužė „Atletico“

Įspūdingą sezoną žaidžianti „Girona“ trečiadienį namuose 4:3 (3:2) palaužė Madrido „Atletico“ ekipą.

Septynių įvarčių dramoje „Girona“ palaužė „Atletico“<br> Zuma/Scanpix nuotr.

2024-01-04 09:33

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau antrąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Valery, tačiau netrukus Alvaro Morata rezultatą išlygino.

26-ąją ir 39-ąją Savio ir Daley Blindas pridėjo dar du įvarčius „Girona“ futbolininkams, tačiau A.Morata atsilikimą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje.

54-ąją A.Morata pasižymėjo dar vienu tiksliu smūgiu ir sėkmingai užbaigė savo „hat-tricką“.

Galiausiai jau per teisėjo pridėtą laiką į baudos aikštelę įsiveržęs Ivanas Martinas apsuptas kelių varžovų sugebėjo išlaikyti kamuolį prie savo kojų ir perkėlęs vartininką pelnė pergalingą įvartį.

„Atletico“ su 38 taškais žengia trečioje pozicijoje, o „Girona“ turėdama 48 taškus po 19 turų užima antrąją vietą.

Tuo tarpu pirmaujantis Madrido „Real“ turi tuos pačius 48 taškus, o trečiadienį „Karališkasis“ klubas namuose 1:0 įveikė „Mallorca“.

Vienintelį įvartį Madrido komandai 78-ąją minutę pelnė Antonio Rudigeris.