Londono „Chelsea“ futbolininkai antradienį atsakomosiose „Carabao“ taurės pusfinalio rungtynėse 6:1 (4:0) sutriuškino „Middlesbrough“ ekipą ir žengė į finalą.

6 įvarčius varžovams atseikėję „Chelsea“ futbolininkai žengė į „Carabao“ taurės finalą<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 24, 2024, 8:15 AM

Įvarčių lietus pirmajame kėlinyje prasidėjo 15-ąją minutę, kuomet nesėkmingai kamuolį į savo vartus pasiuntė Jonathanas Howsonas.

Vėliau iki pertraukos tiksliais smūgiais prisidėjo Enzo Fernandezas, Axelis Disasi ir Cole‘as Palmeris.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pelnė C.Palmeris, o vieną tikslų smūgį pridėjo ir Noni Madueke.

Rezultatą 88-ąją minutę sušvelnino Morganas Rogersas.

„Chelsea“ ekipai šiose rungtynėse buvo būtina pergalė, kadangi pirmosios rungtynės baigėsi „Middlesbrough“ laimėjimu 1:0.

Finale „Chelsea“ ekipos lauks „Liverpool“ arba Londono „Fulham“. Pirmąjį mačą 2:1 laimėjo „Liverpool“, o atsakomosios rungtynės trečiadienį vyks Londone.