Vaikinų U19 rinktinės pirmoji akistata su juodkalniečiais pasibaigė lygiosiomis

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė šiandien rezultatu 1:1 Antalijoje sužaidė pirmas kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Juodkalnijos.

Vaikinų U19 rinktinės pirmoji akistata su juodkalniečiais pasibaigė lygiosiomis<br> LFF nuotr.

LFF.lt

Feb 21, 2024, 7:56 AM

Reinholdo Breu treniruojama rinktinė ruošiasi kovo mėnesį numatytam UEFA Europos vaikinų U19 čempionato atrankos elitinio etapo turnyrui, kuris vyks Nyderlanduose. Jame lietuviai rungsis su Nyderlandų, Belgijos ir Prancūzijos bendraamžiais.

Šio pasiruošimo dalimi tapo kontrolinės rungtynės su Juodkalnijos rinktine, kuri taip pat pateko į atrankos elitinį etapą. Lietuviai pirmavo po 27 minutę Romualdo Jansono realizuoto baudinio, tačiau varžovams pavyko išlyginti rezultatą 59 minutę, kai įvartį įmušė Stefanas Golubovičius.

Atsakomoji komandų akistata įvyks vasario 22 dieną nuo 15:30 valandos.

Rungtynių statistika: Lietuva U19 – Juodkalnija U19 1:1 (1:0)

Teisėjas – Irmantas Kaprašovas (Lietuva);

Įvarčiai: 27 min. iš baudinio Romualdas Jansonas (Lietuva); 59 min. Stefan Golubović (Juodkalnija);

Įspėti: 68 min. Ignas Paulikas (Lietuva); 16 min. Lazar Maraš, 31 min. Nikola Medojević, 47 min. Aleksa Vujović, 78 min. Nemanja Pavićević (Juodkalnija);

Lietuvos vaikinų U19 rinktinės sudėtis: Vilius Šivickas, Augustas Tamaševičius, Nojus Vytis Audinis, Milanas Rutkovskis (7 min. Motiejus Šapola), Neil Miravet Ceidaite (64 min. Brooklyn Leipus), Romualdas Jansonas, Simas Civilka, Martinas Šetkus (88 min. Jonas Usavičius), Ignas Paulikas (83 min. Nedas Garbaliauskas), Mantas Monkelis (64 min. Mario Pacelli), Orlandas Jakas. Atsargoje: Joris Aliukonis, Matas Latvys.