Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Brentford“ ekipa.

Įvarčiai rungtynių pabaigoje nulėmė „Manchester United“ ir „Brentford“ lygiąsias<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2024-03-31 11:24

Tiesa, abu rungtynių įvarčiai krito pačioje rungtynių pabaigoje, per teisėjo pridėtą laiką.

Teisėjui pridėjus 9 minutes, pirmieji tiksliu smūgiu džiaugėsi „Raudonieji velniai“. 96-ąją minutę po Casemiro perdavimo įvartį pelnė Masonas Mountas.

Tačiau tai Mančesterio ekipai triumfuoti neleido. Vos po trijų minučių Kristofferis Ajeras pelnė išlyginamąjį įvartį.

„Manchester United“ po 29 rungtynių su 48 taškais rikiuojasi 6-oje pozicijoje. „Brentford“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir savo sąskaitoje turi 27 taškus bei užima 15-ąją vietą.