„Liverpool“ sugrįžo į pirmąją vietą Anglijos čempionate

„Liverpool“ ketvirtadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 (1:0) nugalėjo autsaiderius „Sheffield United“ futbolininkus ir sugrįžo į čempionato turnyro lentelės viršų. Visus keturis įvarčius pelnė tik „Liverpool“ žaidėjai.

„Liverpool“ sugrįžo į Anglijos čempionato viršūnę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2024, 12:45 AM, atnaujinta Apr 5, 2024, 12:46 AM

Pirmame kėlinyje 17 min. pasižymėjo Darwino Nunezo, o antrojo kėlinio 58 min. Conoras Bradley nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Liverpulio atstovai spaudė autsaiderius ir galiausiai A.Mac Allisteris 76-ąją minutę išvedė „Liverpool“ į priekį 2:1.

Kai jau tiksėjo teisėjo pridėtas laikas, tašką mače padėjo Cody Gakpo.

„Liverpool“ ekipa pirmauja čempionate pagal statistika, kurioje skaičiuojami įvarčiai, pelnyti per paskutiniąsias dvikovos 15 minučių. Tokių įvarčių klubas pelnė 26. Kitos ekipos savo sąskaitoje turi po dešimt įvarčių mažiau.

Maža to: pasiektas lygos rekordas pagal kamuolio kontrolės valdymą. Liverpulio klubas valdė kamuolį 83,1 procentus laiko. Nuo 2003 metų sezono, kai buvo fiksuojama tokia statistika, tokio kamuolio kontrolės skaičiaus nebuvo nė pas vieną klubą.

„Liverpool“ po 30 sužaistų rungtynių turi surinkęs 70 taškų ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Sheffield United“ su 15 taškų žengia paskutinis, dvidešimtas.

Dar viename dienos mače Londono „Chelsea“ po dramos namuose rezultatu 4:3 (2:2) palaužė „Manchester United“. Mančesteris pirmavo 3:2 iki 100-osios minutės, kai galiausiai Cole'as Palmeris realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus – 3:3. Atrodė, kad mačas taip baigsis, bet 101 min. tas pats C. Palmeris įmušė dar vieną įvartį ir išplėšė savo komandai pergalę.

Mančesteris su 48 taškais lieka šeštoje vietoje o „Chelsea“ su 43 taškais kyla į dešimtąją poziciją.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?