Pirmi praleido, bet vėliau atsitiesė: „Manchester City“ pergalė paženklinta belgo šedevru

Antrąją pergalę iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje nuskynė čempionės titulą ginanti „Manchester City“ ekipa. „Miestiečiai“ išvykoje 4:2 (1:1) pranoko Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

K.De Bruyne'as ir E.Haalandas.<br>ZP/Scanpix nuotr.

2024-04-06 16:29

Rungtynių įvarčių sąskaitą dar trečiąją akistatos minutę atidarė aikštės šeimininkus į priekį išvedęs Jeanas-Philippe'as Mateta.

Vis dėlto vos po dešimties minučių į viršų jau kilo Mančesterio klubo futbolininkų rankos – fantastiško grožio įvarčiu į tolimąjį vartų kampą kamuolį užsukęs Kevinas de Bruyne'as išlygino skaičius švieslentėje.

Antrajame kėlinyje sekė dar trys svečių įvarčiai iš eilės – pasižymėjo Rico Lewisas, Erlingas Haalandas bei dar kartą apie save priminęs K.De Bruyne'as.

Rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkams dar pavyko sušvelninti atsilikimą, bet iš Londono čempionai išvyko su pergale.