Su vyr. treneriu Glennu Stahliu atsisveikinęs ir Nerijui Mačiuliui vairą patikėjęs „Kauno Žalgiris“ 7-ajame „TOPsport A lygos“ ture sugrįžo į pergalingas vėžes. Žalgiriečiai namuose 3:0 (0:0) nugalėjo pirmąjį pralaimėjimą patyrusį Telšių „Džiugą“.

N. Mačiulio magija: naujojo specialisto įkvėptas „Kauno Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę A lygoje<br>L.Žemgulio nuotr.

alyga.lt

Apr 10, 2024, 9:02 PM

Kauno ekipa aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau turėtomis progomis nepasinaudojo. „Džiugas“ taip pat turėjo neblogų galimybių – jų paversti įvarčiais nesugebėjo.

Po pertraukos gerą šansą turėjo Christianas Bella, su kamerūniečio bandymu susitvarkė Ignas Plūkas. Laikinasis strategas Nerijus Mačiulis į kovą po keitimo metė Gratą Sirgėdą bei Armandą Kučį – abu jie sukūrė įvarčiu pasibaigusią ataką.

63-iąją minutę taikliai smūgiavo A. Kučys, tad Marius Paukštę įvarčio nepraleido net 603 minutes. Tai nebuvo pabaiga: 77-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko A. Kučiui – su 4 įvarčiais puolėjas tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

87-ąją tašką padėjo savo paties uždirbtą baudinį realizavęs Artūras Dolžnikovas. „Džiugo“ gretose pavojingai smūgiavo traumą patyrusį Emilį Gasiūną pakeitęs Joaquimas Domingosas – kamuolys skriejo arti virpsto.

Tai – vos antroji „Kauno Žalgirio“ pergalė šį A lygos sezoną. Po šios pergalės žalgiriečiai pakilo į 8-ąją vietą A lygoje.

Tuo tarpu „Džiugas“ A lygoje rikiuojasi trečioje vietoje.