Smagus vakaras UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose: įvarčių lietus, iššvaistyta PSG persvara ir Ispanijos klubų pergalės

Įspūdinguose ir įvarčių kupinuose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių mačuose – Ispanijos klubų pergalės. Barselonos „Barcelona“ po įnirtingos kovos įveikė Paryžiaus „Saint Germain“ (PSG), o Madrido „Atletico“ įveikė Dortmundo „Borussia“ vienuolikę.

Raphinha ir Rodrigo De Paulis<br> AFP/ZUMAPress.com/Scanpix nuotr.
 Kylianas Mbappe ir Antoine Griezmannas<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Antoine Griezmannas<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Kylianas Mbappe<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Apr 10, 2024, 10:02 PM, atnaujinta Apr 10, 2024, 11:56 PM

Paryžiuje lijo įvarčiais, o PSG nesugebėjo išsaugoti per dvi minutes susikurto pranašumo ir galop atidavę pergalę Katalonijos futbolininkams. Galiausiai 2:3 (0:1) iš PSG tvirtovės išsivežė Barselonos „Barcelona“ futbolininkai.

Pirmoji mačo dalis buvo agresyvi ir tiek PSG, tiek Katalonijos futbolininkai turėjo nemažai progų realizuoti įvarčius ir turėjo po vienodą smūgių į vartų plotą kiekį (8:8), bet greičiau savo progą išnaudojo „Barcelona“ futbolininkai, kuomet 37-ąją minutę kamuolį į PSG vartus po įspūdingo Pau Cubarsi perdavimo pasiuntė Raphinha (0:1).

Per likusią pirmosios pusės dalį abi ekipos nepasižymėjo ir į ilgąją pertrauką PSG ėjo atsilikinėdami (0:1).

Praktiškai iškart po pertraukos užsikūrė PSG vienuolikė. Per dvi minutes (48 ir 50 min.) Paryžiaus futbolininkai įkalė įvarčius ir išsiveržė į priekį (2:1). Į katalonų vartus įvarčius įmušė Ousmane'as Dembele ir Vitinha.

Visgi po 12 minučių nuo paskutinio įvarčio, kurį buvo įmušę prancūzai, savo antruoju tiksliu įvarčiu atsakė Raphinha, išlyginęs rungtynių rezultatą (2:2).

77-ąją minutę katalonus vėl į priekį išvėdė Andreasas Christensenas (2:3).

Per likusią rungtynių dalį abi ekipos nepasižymėjo ir pergalę šventė Katalonijos futbolininkai (2:3).

Atsakomasis PSG ir „Barcelona“ mūšis Katalonijoje įvyks balandžio 16-ąją.

PSG pirmajame atkrintamųjų etape bendru rezultatu 4:1 įveikė „Real Sociedad“ vienuolikę.

Tuo tarpu Katalonijos ekipa po sudėtingos serijos 4:2 (antrajame mače 3:1 – red.) nugalėjo „Napoli“ futbolininkus.

Po įnirtingo mūšio Madride pergalę 2:1 (2:0) „Atletico“ futbolininkai įveikė „Borussia“ vienuolikę.

Madrido ekipa mačą pradėjo įspūdingai. Jau ketvirtąją minutę į Dortmundo ekipos vartus kamuolį pasiuntė Rodrigo De Paulis (1:0).

Per pirmąsias 30 rungtynių minučių abiejų ekipų žaidėjai buvo nubausti geltonomis kortelėmis, o per pirmąjį pusvalandį Madrido vienuolikė galėjo įmušti ir daugiau įvarčių, nors jie ir mažiau laiko valdė kamuolį (36 proc. prieš 64). „Atletico“ net 7 kartus smūgiavo į „Borussia“ vartų plotą, kai tuo tarpu vokiečiai smūgiavo vos kartą.

Opapa! Dar vieną progą išnaudojo Madrido futbolininkai. 32-ąją minutę gražiu įvarčiu pasižymėjo Samuelis Lino, kuris leido „Atletico“ atitrūkti per saugesnį atstumą (2:0).

Per likusią pirmojo mačo dalį Dortmundo futbolininkai suaktyvėjo, tačiau įvarčio taip ir pelnyti nepavyko bei atletiko toliau pirmavo solidžiu rezultatu (2:0).

81-ąją minutę į Madrido ekipos vartus įvartį pasiuntė Sebastienas Halleris, kuris sumažino Ispanijos ekipos pranašumą perpus (2:1).

Per likusią rungtynių dalį abi ekipos nepasižymėjo ir pergalę šventė Madrido futbolininkai (2:1).

Atsakomasis Madrido ir Dortmundo ekipų mūšis Vokietijoje įvyks balandžio 16-ąją.

„Atletico“ atkrintamųjų etapą įveikė per plauką, kuomet abu mačai sužaisti prieš Milano „Inter“ baigėsi skirtingų komandų pergalėmis 1:0, o nugalėtojas, pateksiantis į kitą etapą buvo nulemtas tik po baudinių smūgių.

Tuo tarpu „Borussia“ 3:1 serijoje įveikė „PSV Eindhoven“ vienuolikę.

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste