Europos lygoje – gėdingas „Liverpool“ pralaimėjimas namuose

UEFA Europos lygoje „Liverpool“ futbolininkai laikomi favoritais, tačiau ketvirtfinalio seriją Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose pradėjo skaudžiu pralaimėjimu.

Europos lygoje – gėdingas „Liverpool“ pralaimėjimas namuose<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-04-12 00:09

Liverpulio ekipa „Anfield“ stadione 0:3 (0:1) pripažino „Atalanta“ ekipos pranašumą.

Pirmąjį įvartį svečiai iš Italijos pelnė 38-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Gianluca Scamacca.

Po pertraukos iniciatyvą visiškai perėmė šeimininkai, tačiau jiems rezultatyvios atakos sukurti nepavyko, o atsivėrus erdvėms „Atalanta“ 60-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį, kurio autoriumi tapo tas pats G.Scamacca.

Galiausiai Mario Pašaličius pridėjo dar vieną įvartį ir Italijos klubas džiaugėsi įspūdinga pergale.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 18 dieną.