„Manchester City“ futbolininkai legendiniame „Wembley“ stadione 1:0 (0:0) įveikė Londono „Chelsea“ ekipą ir pateko į FA taurės finalą.

„Chelsea“ puolėjui švaisčius progas, „Manchester City“ iškopė į FA taurės finalą<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2024, 9:30 PM

„Chelsea“ turėjo daugybę progų išsiveržti į priekį, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo.

Pirmajame kėlinyje Nicolas Jacksonas apsivarė vartininką, tačiau nesugebėjo atlikti smūgio ir galiausiai prarado kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats N.Jacksonas turėjo dar dvi tobulas progas pasižymėti. Senegalietis per keliasdešimt sekundžių du kartus atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau atliko smūgius tiesiai į vartus ginusį Stefaną Ortegą.

55-ąją minutę teisėjo klaida gerokai supykdė „Chelsea“ futbolininkus. Po baudos smūgio Jackas Grealishas su ranka nukreipė kamuolį į užribį, tačiau teisėjas šio momento neužfiksavo ir atidavė kamuolį „Miestiečiams“.

Galiausiai 84-ąją minutę po nesėkmingai Džordže Petrovičiaus atremto kamuolio Bernardo Silva iš kelių metrų pelnė pergalingą įvartį.

Finale „Manchester City“ susitiks su „Manchester United“ ir „Coventry“ poros nugalėtoju.