Ties krachu buvęs „Real“ stebuklingai žengė į Čempionų lygos finalą – per 3 minutes pelnė 2 įvarčius

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje tapo aiškios dvi ekipos, kurios birželio 1 diena „Wembley“ stadione Londono kausis dėl pagrindinio trofėjaus. Antruoju finalininku tapo Madrido "Real". Pusfinalio atsakomosiose rungtynėse trečiadienį „Real“ po dramatiškos akistatos pabaigos palaužė Miuncheno „Bayern“ klubą 2:1 (0:0) ir gavo kelialapį į turnyro lemiamą dvikovą. Pirmoji akistata baigėsi Miunchene lygiosiomis 2:2.

„Real“ ir „Bayern“ dvikova UEFA Čempionų lygos pusfinalyje.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2024-05-08 21:43, atnaujinta 2024-05-09 07:25

Trečiadienio mače daugiau kaip pusantro kėlinio nė vienai ekipai nepavyko pelnyti įvarčio. Vis dėlto  68 min. pasižymėjo svečių žaidėjas iš Kanados Alphonso Daviesas ir „Bayern“ netikėtai išsiveržė į priekį 1:0 bei visos serijos rezultats tapo 3:2 vokiečių naudai.

Ispanai suskubo lyginti rezultatą ir tai padarė tik baigiantis kėliniui: po Miuncheno ekipos vartininko klaidos, kuris neiškaikė rankose kamuolio, 88 min. pasižymėjo tik prieš 7 min. aikštėje po keitimo pasirodęs Joselu ir, galima sakyti, išgelbėjo komandą.

Rezultatas tapo 1:1 ir bendras – 3:3.

Bet tai nebuvo pabaiga: tas pats Joselu jau 91 min. įsūdė dar vieną įvartį ir atvėrė Madrido komandai kelią į finalą.

Antradienį į finalą prasimušė Dormundo „Borussia“, kuri sugebėjo pusfinalyje dviejų mačų serijoje bendru rezultatu 2:0 eliminuoti Prancūzijos čempioną Paryžiaus „Paris Saint Germain“ klubą.

Madrido klubass jau 18-ąjį kartą pateko į Čempionų lygos finalą ir jame yra laimėjęs 14 kartų.

„Bayern“ ir „Real“ Čempionų lygoje arba Europos taurėje iš viso tarpusavyje jau žaidė 28 kartus: Vokietijos ir Ispanijos klubai triumfavo po 12 kartų, keturis kartus ekipos išsiskyrė taikiai.

Tačiau Madrido atstovai per pastarąsias vienuoliką akistatų nepralaimėjo net 9 kartus.

"Real" nepralaimi jau 21 rungtynių iš eilės.

Šiame Čempionų lygos sezone „Real“ nepralaimėjo nė vieno mačo, tik du kartus sužaidęs lygiosiomis.