Po trylikos nelaimėtų rungtynių „Sūduva“ triumfavo namie

2024 m. rugsėjo 14 d. 22:11
Lrytas.lt
Šeštadienį prasidėjo 30-tas „TOPsport A lygos“ turas, o dienos dvikovas vainikavo mačas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Telšių „Džiugo“.
Daugiau nuotraukų (1)
Net 13 rungtynių iš eilės nelaimėjusi Marijampolės komanda reabilitavosi ir 2:1 (0:0) įveikė pastaruoju metu buksuojančius Telšių miesto futbolininkus.
Pirmieji į priekį išsiveržė „Džiugo“ vyrai – 56 min. tikslą pasiekė Dejano Trajkovskio smūgis.
Praėjus pusvalandžiui, 86 min. rezultatą išlygino Rokas Filipavičius, o jau 89 min. jaunasis Tautvydas Burzdilauskas išplėšė savo gimtajai komandai pergalę.
„Sūduva“ po šios pergalės žengia priešpaskutinėje devintoje vietose, už saves palikdama tik panevėžiečius. Pastarieji yra surinkę 4 taškais mažiau, bet turi tiek pat rungtynių atsargoje.
Telšių klubas lentelėje yra septintas, juos aplenkti gali tik minėtas „Panevėžys“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.