„Manchester City“ U18 komandoje žaibišku greičiu savo akcijas kelia Divine Mukasa. 17-metis saugas be problemų galėtų užsivilkti ir Lietuvos marškinėlius, kadangi jo mama Laima yra lietuvė.
Visgi veikiausiai šio talentingo žaidėjo su Lietuvos marškinėliais neišvysime, kadangi žaidėjui piešiama itin graži ateitis elitinėje Anglijos nacionalinėje komandoje.
Talentingiausius Anglijos jaunuolius vardijęs portalas goal.com D.Mukasą sulygino su Belgijos žvaigžde Kevinu de Bruyne‘u.
Susiję straipsniai
„Kol „Manchester City“ galvoja apie potencialų atsisveikinimą su rezultatyvių perdavimų karaliumi Kevinu de Bruyne‘u, komandoje yra rimtas tikėjimas, jog jo vietą vieną dieną galės užpildyti akademijos brangakmenis Divine Mukasa.
17-metis yra vienas kūrybiškiausių žaidėjų tarp viso Anglijos jaunimo, o šį sezoną jis pademonstravo, jog gerėja ir jo įgūdžiai užbaigiant atakas“, – jaunuolį liaupsino goal.com portalas.
Iš tiesų D.Mukasos skaičiai U18 „Premier“ lygoje atimantys žadą. Per 18 rungtynių futbolininkas pelnė 14 įvarčių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.
Tai, jog jaunuolis yra išskirtinio talentas byloja ir tai, jog futbolininku domisi tokios komandos kaip Lėverkuzeno „Bayer“ ir Amsterdamo „Ajax“.
Dar prieš savaitę D.Mukasa dėvėjo Anglijos rinktinės marškinėlius U18 rinktinėje. Įdomu, jog tą patį darė ir kitas lietuvis – gynėjas Airidas Golambeckis, kuris yra pasirašęs profesionalų kontraktą su Londono „West Ham United“ ekipa.



