Lietuvis dėl šlaunies traumos rungtynėms registruotas nebuvo.
„Como“ į priekį jau 8-ąją minutę po Lucaso Da Cunha perdavimo išvedė Anastasios Douvikas, o po dar aštuonių žaidimo minučių aikštės šeimininkų pranašumą padvigubino Martinas Baturina.
Antrajame kėlinyje 59-ąją minutę L. De Cunha realizavo 11 metrų baudinį, o A. Douvikas 66-ąją pridėjo savo antrąjį įvartį. 70-ąją minutę penktąjį įvartį „Como“ komandai pelnė Nicolas Kuhnas, o Maxence Caqueretas 76-ąją pridėjo ir šeštąjį šeimininkų įvartį.
Keturių pralaimėjimų seriją „Serie A“ pirmenybėse fiksuoja tik iškritimo zonoje esantis „Lecce“ klubas.
Po šio pralaimėjimo lietuvio klubas rikiuojasi 14-ojoje turnyrinės lentelės vietoje, turėdamas 23 taškus per 22 mačus. Savo ruožtu „Como“ su 40 taškų įsitaisė šeštojoje „Serie A“ pirmenybių vietoje.



