Švedijoje E. Ežerskis pelnė vienuolika taškų

Tryliktą nesėkmę aštuonioliktose Švedijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 11 taškų<br>G. Šiuparys

BNS ir lrytas.lt inf.

2012-12-21 15:13, atnaujinta 2018-03-14 11:46

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 28 žaidimo minutes (27:55) E. Ežerskis pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 9 ir realizavo abu baudų metimus.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Darrylas Hudsonas, 14 - Boakai'us Lalugba, 11 - Johanas Rönströmas.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Milleris, 21 - Terrence'as Oglesby'is, 15 - Christopheris McKnightas, 14 - Michaelas Palmas.

Švedijos lygos lyderių gretose žengia Sundsvalio „Dragons“ (14/2) krepšininkai.

Stokholmas, gruodžio 21 d. (BNS). Tryliktą nesėkmę aštuonioliktose Švedijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė devintojoje pozicijoje esantis Estešundo „Jämtland Basket“ klubas su Ernestu Ežerskiu, svečiuose 75:100 (12:19, 18:31, 23:23, 22:27) turėjęs pripažinti antrojoje pozicijoje esančių Buraso „Basket“ (13 pergalių ir 5 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.