Nervų karą Šakiuose laimėjusi „Dzūkija” pateko į NKL finalinį ketvertą

Septynios techninės pražangos, kova iki paskutinės sekundės ir varžovų pergalė. Tokias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio etapo rungtynes pamatė Šakių sporto centre susirinkę žiūrovai.

Bryanas Harrisonas, Alytaus „Dzūkija“.<br>NKL

Mar 24, 2013, 12:22 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 10:36 AM

Šeštadienį (03.23) „Zanavykas“ rezultatu 94:96 nusileido Alytaus „Dzūkijai“ ir baigė sezoną.

Šeimininkų komandai 25 taškus pelnė ir 15 kamuolių atkovojo Edgaras Stanionis, bet pergalei snaiperio pastangų nepakako. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 sekundėms, E. Stanionis stojo mesti baudos metimų, galėjusių išplėšti pratęsimą. Deja, abu metimai skriejo pro šalį, „Dzūkija“ iškovojo antrą pergalę, o kartu su ja – kelialapį į NKL finalinį ketvertą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo įžaidėjas Bryanas Harrisonas. Amerikietis pelnė 21 tašką, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 5 kamuolius. 20 taškų pridėjo Mindaugas Reminas, 15 – Lukas Brazdauskis, 14 – Povilas Šakinis, 11 – Cezary Trybanski.

Pralaimėjusių gretose E. Stanioniui gerai talkino 15 taškų įmetęs Marijus Užupis, 14 pridėjo Arturs Pelšs, 12 - Vilius Šumskis.

Pusfinalyje Alytaus „Dzūkijos“ lauks dvikova su Kauno „Žalgirio“ dubleriais.

Visi NKL ketvirtfinalio rezultatai:

Vilniaus „Statyba” – Mažeikių „Mažeikiai“ 76:69 (serijos rezultatas 1:1)

Kauno „Žalgiris-2“ – Plungės „Olimpas“ 72:67 (serijos rezultatas 2:0)

Vilniaus „Perlas-MRU“ - Jonavos „Triobet“ 92:97 (serijos rezultatas 0:2)

Šakių „Zanavykas“ – Alytaus „Dzūkija“ 94:96 (serijos rezultatas 0:2).

Į NKL finalinį ketvertą pateko Kauno „Žalgiris-2”, Alytaus „Dzūkija”, Jonavos „Triobet“. Ketvirtoji komanda paaiškės po lemiamos „Mažeikių“ ir „Statybos“ dvikovos ketvirtadienį (03.28). Finalinio ketverto turnyras balandžio 13-14 dienomis vyks Alytuje.