NBA rungtynėse - skausminga „Warriors“ puolėjo trauma (video)

„Golden State Warriors“ puolėjas Harrisonas Barnesas skausmingai prisimins NBA Vakarų konferencijos pusfinalio šeštąjį mačą su „San Antonio Spurs“. Ir ne tik todėl, kad „Warriors“ nusileido varžovams 85:95 ir pralaimėjo seriją 2:4.

May 17, 2013, 12:37 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 3:25 PM

20 metų 203 cm ūgio krepšininkas antrajame rungtynių kėlinyje, bandydamas apginti savo krepšį nuo Boriso Diaw metimo, aukštai iššoko, tačiau susidūręs su prancūzu skaudžiai krito ant parketo. Visu svoriu kritęs krepšininkas susitrenkė dešiniąją ranką, petį ir galvą.

Stipriai susižeidęs H. Barnesas buvo išvestas iš aikštės - medikai prakirstą antakį susiuvo šešiomis siūlėmis.

Trečiajame kėlinyje krepšininkas buvo sutiktas plojimas, nes pasirodė aikštėje, tačiau netrukus vėl buvo priverstas ją palikti. Žaidėjas skundėsi didžiuliu galvos skausmu.

Puolėjo netektis buvo skaudi „Warriors“ komandai - H. Barnesas atkrintamosiose varžybose pelnydavo po 16,7 taško, atkovodavo po 6,6 kamuolio ir atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.