Eurolygos atrankos turnyro startas: „EWE Baskets“ palaužė Varezės ekipą

Vilniaus „Siemens“ arenoje startavęs Eurolygos atrankos turnyras prasidėjo atkakliomis grumtynėmis. Pirmajame mače  Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) krepšininkai po permainingos kovos 79:74 (23:17, 8:18, 21:16, 27:23) palaužė Varezės „Cimberio“ (Italija) ekipą. Turnyro pusfinalyje Vokietijos vicečempionų komanda susitiks su Vilniaus "Lietuvos rytu".

2013-10-01 20:14, atnaujinta 2018-02-21 14:35

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje užvirė atkakli kova, kurioje nė vienam klubui nepavyko pabėgti daugiau nei 6 taškais. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui 63:62 priekyje buvo Italijos klubas, tačiau tada Oldenburgo krepšininkai per pusantros minutės pelnė 8 taškus be atsako ir pirmą kartą įgijo apčiuopiamą pranašumą 70:63.

Po minutės pertraukėlės Varezės komanda sugebėjo išlyginti rezultatą (70:70), todėl paskutinės dvi minutės tapo nervingu išbandymu abiem klubams. Tvirtesnius nervus ir tikslumą pademonstravo „EWE Baskets“ krepšininkai.

Nugalėtojams J.Jenkinsas pelnė 18 taškų, R.Pauldingas ir Ch.Krameris - po 15, J.Joyce'as III ir R.Smeuldersas - po 8.

Varezės ekipoje rezultatyviausias buvo 18 taškų įmetęs A.Polonara, 15 - K.Clarkas, 14 - E.Ere.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ su Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF, kuriam atstovauja Tomas Delininkaitis, susitiks 20 val. 30 min.

Trečiadienį kovas atrankos turnyre pradės kiti keturi klubai. Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki" susitiks su Belgijos komanda Ostendės „Telenet", o Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Nimburko CEZ išbandys jėgas su Bandirmos „Banvit" iš Turkijos.