Ikisezoninių mačų startas – D.Motiejūnas starto penkete ir D.Rose‘o sugrįžimas

Pirmąsias ikisezonines NBA rungtynes sužaidė Donatas Motiejūnas ir jo atstovaujamas „Houston Rockets“ klubas, kuris 115:116 (33:22, 24:31, 34:29, 24:34) turėjo pripažinti „New Orleans Pelicans“ pranašumą.

Oct 6, 2013, 10:14 AM, atnaujinta Feb 21, 2018, 10:57 AM

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis žaidė 25 minutes, pasižymėjo 4 taškais, sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 6 kartus.

„Rockets“ debiutavęs Dwightas Howardas įmetė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Jamesas Hardenas pridėjo 21, Omri Casspi – 20 (9/10 dvit.) taškų.

Nugalėtojams A.Morrow surinko 26, Anthony Davisas ir Austinas Riversas – po 21 tašką.

Kitame mače „Chicago Bulls“ 82:76 (23:19, 21:22, 14:23, 24:12) pranoko „Indiana Pacers“ ekipą.

Į aikštę po daugiau nei metų pertraukos grįžo NBA žvaigždė Derrickas Rose‘as. Įžaidėjas per 20 minučių pelnė 13 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tajus Gibsonas (12 atk. kam.) pridėjo 18, Luolas Dengas (8 atk. kam.) – 15 taškų.

Pralaimėjusiems Paulas George‘as ir Davidas Westas surinko po 14 taškų.

Tuo metu „Los Angeles Lakers“ krepšininkai 104:95 (28:29, 32:28, 10:14, 34:24) nugalėjo „Golden State Warriors“ klubą.

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Nemanja Nedovičius per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.) ir sykį prasižengė.

Klay‘us Thompsonas pelnė 26, Andre Iguodala – 15 taškų.

Nugalėtojams Xavieras Henry surinko 29, Nickas Youngas – 17, Jordanas Farmaras – 12 taškų.