Turkijos taurėje žibėjusi G.Petronytė klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo

1. Stambulo „Universitesi SK“ 2 0 129:105

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 13, 2013, 7:15 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 5:15 AM

Antrosiose keturių komandų A grupės turnyro rungtynėse Izmiro „Konak Belediyesi“ klubas su Marina Solopova 46:54 (9:16, 12:17, 8:7, 17:14) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiam Mersino BŠB penketukui.

M.Solopova pralaimėjusioms pelnė 2 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovės metimą, dusyk suklydo ir 3 kartus prasižengė. Per 14 minučių (14:14) ji prametė visus 4 tritaškius bei pataikė vienintelį dvitaškį metimą.

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė Kamilės Nacickaitės Ankaros „TED Kolejliler“ ekipa, 57:75 (12:14, 15:20, 7:20, 23:21) pralaimėjusi antrąją pergalę iškovojusioms Stambulo „Universitesi SK“ krepšininkėms.

K.Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovių metimus, 4 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius. Per 31 žaidimo minutę (31:06) ji pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 4 dvitaškius iš 11.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

2. Mersino BŠB 1 1 102:100

3. Izmiro „Konak Belediyesi“ 1 1 127:120

4. Ankaros „TED Kolejliler“ 0 2 123:156

Antrąją nesėkmę patyrė bei net teorines viltis patekti į kitą varžybų etapą prarado keturių ekipų B grupės turnyro autsaiderė Gintarės Petronytės Antalijos „Homend Belediyesi“ komanda, šeštadienį 69:74 (22:13, 21:20, 14:22, 12:19) nusileidusi antrąją pergalę iškovojusiam Adanos „Botasspor“ klubui.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusi G.Petronytė pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 33 minutes (32:48) ji prametė tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 14 bei 5 baudų metimus iš 6.

Kitose B grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo Mersino „Tarsus Belediyesi“ krepšininkės, 60:54 (17:15, 15:10, 17:13, 11:16) įveikusios Ordu „Orduspor“ penketuką.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Mersino „Tarsus Belediyesi“ 2 0 161:131

2. Adanos „Botasspor“ 2 0 151:136

3. Ordu „Orduspor“ 0 2 121:137

4. Antalijos „Homend Belediyesi“ 0 2 146:175

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.