Jungtinės lygos starte „Astana“ į pergalę vedė buvę „Lietuvos ryto“ legioneriai

Pirmadienį Jungtinės lygos B grupėje sužaisti du mačai. Vietos „Astana“ ekipa 95:76 (15:18, 29:20, 39:31, 12:7) užtikrintai nugalėjo Maskvos srities „Triumf“ klubą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Iš „Lietuvos ryto“ į Kazachstaną persikėlęs J.Blūmas su „Astana“ iškovojo pirmąją pergalę<br>G.Šiupario nuot. iš archyvo

2013-10-14 18:40, atnaujinta 2018-02-21 04:30

Ypač sėkmingai mačas susiklostė praėjusį sezoną Vilniaus  „Lietuvos ryto“ garbę gynusiam Janiui Blūmui. Latvis per 28 aikštėje praleistas minutes pataikė net 5 tritaškius iš 8. 14 naudingumo balų surinkęs gynėjas iš viso prie klubo pergalės prisidėjo 15 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą šeimininkų gretose.

Dar sėkmingiau geltonųjų gretose rungtyniavo kiek seniau Vilniaus klubui atstovavęs Jerry Johnsonas. 30 minučių aikštėje praleidęs amerikietis surinko 23 naudingumo balus ir pelnė 20 taškų.

Statistika.  „Astana“: J.Johnsonas 20, J.Blūmas 15, P.Calathesas 15, D.Simonas 14, B.Cvetcovičius 12, O.Lawal 8, D.Klimovas 2.

„Triumpf“: M.Rakovičius 21, I.Lazarevas 17, D.Kulaginas 11, J.Chappellas 9 , E.Valievas 6, M.Kulaginas 5, A.Kuzakinas 4, A.Kurtsevičius 2, A.Vihrovas 1.

Pergale Jungtinėje lygoje debiutavo Volgogrado „Krasnyje Oktiabr“, svečiuose pratęsimo 113:112 (26:20, 24:27, 29:22, 19:29, 15:14) nugalėjusi Cmoki „Minsk“ ekipą.

Nugalėtojų gretose sėkmingai rungtyniavo buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Willie Deane'as. Amerikietis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 21 tašką.

Statistika. „Krasnyje Oktiabr“: R.Culpepperis 41, W. Deane'as 21, V.Cuthbertas 17, K.Fletcheris 12, D.Hinsonas 10, H.Rizvičius 10.

„Minsk“: K. Bensonas 29, D.Harperis 20, B.Mirkovičius 17, A.Trastsinetski 15, V.Hunteris 12, V.Liutyčius 7, P.Petty 5, D.Koršukas 4, A.Laškevičius 3.