J.Valančiūnas galingai grūmėsi dėl kamuolių, D.Motiejūnas žaidė trumpai

Jonas Valančiūnas mėtė pro šalį, bet kaip liūtas kovojo dėl atšokusių kamuolių, o nesėkmių persekiojama „Toronto Raptors" komanda atsigaivino pergalės gurkšniu. Penktadienio vakarą NBA reguliaraus sezono rungtynėse namie Kanados klubas (8 pergalės/ 13 pralaimėjimų) 108:100 (36:21, 20:27, 27:28, 25:24) nugalėjo „Philadelphia 76ers" ekipą (7/17).

J.Valančiūnas komandoje geriausiai kovojo dėl atšokusių kamuolių.<br>AP nuotr.

Dec 14, 2013, 7:40 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 8:17 PM

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė beveik 32 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (3/10 dvit., 6/6 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, 4 kartus suklydo, blokavo varžovo metimą ir tris kartus prasižengė.

13 atkovotų kamuolių - kol kas geriausias rezultatas per jo karjerą NBA.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė D.DeRozanas, pelnęs 27 taškus. T.Rossas pridėjo 24, A.Johnsonas (10 atk. kam.) - 17, G.Vasquezas - 12.

Filadelfijos komandai 23 taškus pelnė T.Wrotenas, 21 - E.Turneris (10 atk. kam.), 18 - T.Youngas, 15 - S.Hawesas.

„Houston Rockets" ekipa (16/8) išvykoje 116:112 (30:29, 28:22, 24:22, 34:39) nugalėjo „Golden State Warriors" (13/11)

Donatas Motiejūnas po ilgos pertraukos vėl gavo žaidimo minučių, tačiau trumpai rungtyniavęs lietuvis blykstelėti nespėjo. Puolėjas žaidė 9 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit., 2/4 baudų), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė J.Hardenas (9 rez. perd.) - 26 taškai (9/22 metimų), C.Parsonsas - 23, D.Howardas (11 atk. kam.) - 18, P.Beverley - 16.

„Warriors" komandai D.Lee (10 atk. kam.) įmetė 23 taškus, S.Curry (9 rez. perd.) - 20, H.Barnesas ir M.Speightas - po 16.

***

J.Valančiūnas šiemet turi galimybę patekti į NBA „Žvaigždžių dienos“ varžybas, kurios vasario 16-ąją vyks Naujajame Orleane.