Per 9 minutes 3 taškus tepelnęs „Nevėžis“ išleido pergalę Prienuose (rezultatai)

Dramatišką pergalę LKL pirmenybėse šventė Prienų „Tonybet“ ekipa (12/2), svarbioje dvikovoje 62:61 (17:20, 17:24, 10:12, 18:5) palaužusi Kėdainių „Nevėžio“ komandą (7/5).

M.Lukauskis buvo rezultatyviausias Prienų klubo gretose<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Dec 18, 2013, 8:13 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 6:37 PM

Viso mačo metu „Nevėžį“ besiviję Prienų krepšininkai išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis. 35-ąją minutę „Tonybet“ dar atsiliko 52:60, bet pelnė 10 taškų be atsako ir likus 3 min. išsiveržė į priekį – 62:60.

Per likusį laiką Virginijaus Šeškaus auklėtiniai taškų nebepelnė, tačiau to užteko. „Nevėžis“ sukrapštė vos vieną taškelį ir leido „Tonybet“ triumfuoti 62:61.

Kėdainiečiai per 9 paskutiniąsias ketvirtojo kėlinio minutes tepelnė vos 3 taškus.

„Tonybet“: M.Lukauskis 20, P.Ivanauskas 11, Ž.Janavičius 10, A.Valeika 9 (11 atk. kam.), M.Linkevičius 5, L.Kisielius 3, D.Šeškus ir G.Kadžiulis po 2.

„Nevėžis“: A.Šikšnius 15, G.Leonavičius ir S.Buterlevičius po 14, A.Adomaitis 10, V.Ginevičius (5 rez. perd.) ir V.Dabkus po 3, R.Jakštas 2.

Intrigos netrūko ir Utenoje, kur vietos „Juventus“ (5/8) savo sirgalių akivaizdoje 76:74 (10:18, 28:18, 24:12, 14:26) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (8/6).

„Juventus“: E.Stanionis 18 (6 atk. kam.), A.Viskontas 17, N.Barinovas 11, K.Sheardas 10, K.Petrukonis 9, S.Kulvietis 7, T.Černeckis ir A.Matthewsas po 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Kairys 21, E.Dimša 19 (12 atk. kam.), A.Kudraucau ir P.Sorokas (9 atk. kam.) po 10, R.Alijevas 8 (7 rez. perd.), Ž.Jonušas 5, D.Redikas 1.

Vis geresnį žaidimą pastaruoju metu demonstruoja Alytaus „Dzūkija“ (5/8), kuri išvykoje 74:64 (15:14, 14:20, 18:15, 27:15) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (3/10).

„Pieno žvaigždės“: P.Dambrauskas (7 rez. perd.) ir G.Staniulis po 16, M.Paliukėnas 14, T.Šležas 8 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Gvezdauskas 7, T.Lekūnas 6, E.Žukauskas 5, A.Lapeta 2.

„Lietkabelis“: D.Odiakosa 20 (7 atk. kam.), J.Gintvainis 13, M.Kazonas 12, R.Olanderis 9, E.Ežerskis 6, V.Kariniauskas 4 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):