Pergalingas „Bobcats“ metimas - per J.Valančiūno rankas

„Charlotte Bobcats" ekipa jau buvo beveik pamiršusi, ką reiškia laimėti „Air Canada Centre" arenoje, tačiau pergalės jausmą ji vėl prisiminė trečiadienio vakarą. „Bobcats" (12 pergalių/ 14 pralaimėjimų) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje po pratęsimo 104:102 (18:15, 19:32, 33:23, 25:25, 9:7) nugalėjo „Toronto Raptors" (9/12) ir Kanadoje laimėjo po trijų nesėkmių iš eilės.

Varžovų apsuptyje atsidūręs J.Valančiūnas kovoja dėl kamuolio.<br>AP nuotr.

Dec 19, 2013, 7:27 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 6:34 PM

Pergalę svečiams atnešė K.Walkerio metimas aidint pirmojo pratęsimo pabaigą skelbiančiai sirenai. „Charlotte Bobcats" gynėjas pergalingą metimą pataikė per J.Valančiūno rankas.

Lietuvis žaidė didžiąją dalį pratęsimo, bet likus 34 sek, buvo pakeistas. „Raptors" treneris lietuvį į aikštę gražino iki mačo pabaigos likus 1 sek., kad padėtų apsiginti prieš lemiamą „Bobcats" ataką.

Rungtynių didvyris K.Walkeris buvo rezultatyviausias nugalėtojų komandoje - 29 taškai. A.Jeffersonas (11 atk. kam.) įmetė 24 taškus, J.McRobertsas (7 atk. kam., 7 rez. perd) - 13, R.Sessionsas - 11, A.Tolliveris - 10.

Toronto komandai D.DeRozanas pelnė 30 taškų (11/26 metimų), K.Lowry - 17, J.Salmonsas - 11, A.Johnsonas ir J.Valančiūnas - 10. Starto penkete mačą pradėjęs ir 22 minutes žaidęs Lietuvos krepšininkas pataikė 5 dvitaškius iš 9, atkovojo 6 kamuolius, du kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Rungtynes stebėję apžvalgininkai sukritikavo „Raptors" trenerį Dwane'ą Casey, kad šis per menkai išnaudojo J.Valančiūną, kuris gerai gynėsi prieš varžovų vidurio puolėją A.Jeffersoną.

Šias rungtynes „Air Canada Centre" arenoje stebėjo 15,2 tūkst. žiūrovų - mažiausiai šį sezoną.

Kitas rungtynes Toronto ekipa žais ketvirtadienė su „Dallas Mavericks".

„Houston Rockets" (17/9) savo aikštėje 109:94 (24:16, 33:30, 26:20, 26:28) nugalėjo „Chicago Bulls" (9/15).

Nugalėtojams D.Howardas (9 atk. kam.) pelnė 23 taškus, J.Hardenas (7 kld.) ir C.Parsonsas (9 atk. kam) - po 19, P.Beverley - 15, O.Casspi - 11.

D.Motiejūnas trenerio sprendimu nerungtyniavo. Jis iš mačui registruotų „Rockets" žaidėjų vienintelis nepasirodė aikštėje. Taip pat nežaidė aukštaūgis O.Ašikas ir įžaidėjas J.Linas, bet šie žaidėjai gydosi traumas.

Čikagos komandai J.Butleris pelnė 20 taškų, L.Dengas - 18, C.Boozeris - 17, T.Gibsonas - 14.