Turkijos krepšinio pirmenybėse K.Nacickaitė pelnė 16 taškų, G.Petronytė - 7

Dvyliktą pralaimėjimą

K.Nacickaitės rezultatyvumas neišgelbėjo Ankaros ekipos.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-12-26 12:39, atnaujinta 2018-02-19 16:54

Lietuvė viešnioms pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 4 bei gynyboje perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per daugiau nei 37 žaidimo minutes (37:10) K.Nacickaitė pataikė 1 tritaškį iš 2, 6 dvitaškius iš 14 ir realizavo vienintelį baudos metimą.

17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Mercedes Walker, 12 - Makbule Amachree.

Nugalėtojų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Latoya Thomas bei Deniz Čolakoglu (po 17 tšk.) ir Christi Thomas (15 taškų).

Septintą pralaimėjimą patyrė bei į aštuntą vietą nukrito Gintarės Petronytės Antakijos „Homend Belediyesi“ klubas, išvykoje nesugebėjęs rimčiau pasipriešinti į šeštą poziciją pakilusioms „Mersin BŠB“ (6 pergalės ir 7 pralaimėjimai krepšininkėms - 50:77 (9:24, 21:15, 2:17, 18:21).

Starto penkete žaidusi lietuvė į nugalėtojų krepšį įmetė 7 taškus, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovių metimus, po kartą suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 22 žaidimo (22:11) minutes G.Petronytė prametė vienintelį tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 6 ir realizavo vienintelį baudos metimą.

11 taškų viešnioms pelnė Özge Kavurmacioglu, 9 - Aneika Henry.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Ana Lelas, po 11 - Matee Ajavon, Eshli Paris bei Courtney Paris.

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (12/1) krepšininkės, Marinos Solopovos Izmiro „Konak Belediyesi“ (5/8) klubas užima vienuoliktą vietą, o Ankaros „TED Kolejliler“ (1/12) komanda su Kamile Nacickaite - autsaiderės pozicijoje.