„Neptūnas“ naujoko debiutą pažymėjo įveikdamas „LSU-Atletą“

Lengvą pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, ketvirtadienį namuose 83:73 (24:13, 30:17, 16:25, 13:17) nugalėję Kauno rajono „LSU-Atletą“.

Klaipėdiečiai vos neišbarstė solidžios persvaros.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Apr 3, 2014, 9:21 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 9:41 PM

Prieš šį mačą „Neptūną“ papildė įžaidėjas iš JAV Tyronas Brazeltonas, pirmojoje sezono pusėje buvęs Kėdainių „Nevėžio“ lyderis. Tik trečiadienį į komandą atvykęs naujokas pelnė 10 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pergalę klaipėdiečiams lėmė galinga pirmoji susitikimo pusė, kurią šeimininkai laimėjo 24 taškų skirtumu (54:30).

Tiesa, po pertraukos „Neptūnas“ atsipalaidavo ir leido svečiams priartėti. Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė tik 7 taškai (76:69). Vis dėlto LKL bronzos medalininkai išsaugojo pergalę savo rankose.

Rezultatyviausi. „Neptūnui“ J.Sinica ir E.Ulanovas pelnė po 12 taškų. „LSU-Atleto“ gretose išsiskyrė 25 taškus surinkęs K.Bapkauskas.

Lentelė. Su 11 pergalių ir 3 pralaimėjimais „Neptūnas“ žengia antras. „LSU-Atletas“ (4/26) – paskutinis vienuoliktas.

BNS: LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):