NMKL čempionate išdalinti medaliai

Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) kovoje dėl aukso medalių pergalę iškovojo „LSU-Kauno“ komanda.

Apr 14, 2014, 1:45 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 4:31 PM

Kaunietės 55:43 (8:12, 15:7, 18:12, 14:12) įveikė Vilniaus „Tiketos“ krepšininkes ir pasipuošė aukso medaliais.

Rungtynių pradžia buvo įtempta, taikliais metimais keitėsi abi komandos. Po dviejų kėlinių LSU komanda buvo įgijusi tik 4 taškų pranašumą (23-19).

Po ilgosios pertraukos rungtynes į savo rankas bandė perimti kaunietės. Įgytą pranašumą padidino ir trečią kėlinį baigė turėdamos dešimties taškų persvarą (41-31).

Ketvirtajame kėlinyje skubėti pradėjusiai Vilniaus „Tiketos“ komandai nepavyko sumažinti skirtumo bei pasivyti Kauno ekipos.

LSU-Kaunas“: Monika Petrauskaitė 16 (10atk kam.), Živilė Kilijonaitė 12, Gabija Morkūnaitė 7.

Vilniaus „Tiketa“: Monika Aleksaitė 15 (11atk. kam.), Eglė Jucevičiūtė 11 (11atk. kam), Gytė Urniežiūtė 8.

Trečioji vieta NMKL finalo ketverte atiteko „Jonavos“ komandai, kuri rungtynėse dėl trečiosios vietos 55:38 sutriuškino Vilniaus „Jaunuosius talentus 2“.