„Heat“ dar kartą parbloškė „Pacers“ ekipą

„Miami Heat" krepšininkams liko vienas žingsnis iki ketvirtojo iš eilės NBA superfinalo. Čempiono titulą ginantis Majamio klubas namie 102:90 (27:19, 22:25, 31:20, 22:26) nugalėjo „Indiana Pacers" ir Rytų konferencijos finalo serijoje jau pirmauja 3:1.

Rungtynių Majamyje akimirkos.<br>AP nuotr.

2014-05-27 08:16, atnaujinta 2018-02-13 11:59

Energingai kovą pradėję rungtynių šeimininkai pirmajame kėlinyje įgijo 8 taškų pranašumą, o antrojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą (40:29).

Po didžiosios pertraukos „Heat" atotrūkis padidėjo iki 19 taškų (80:61), kuris neleido abejoti mačo baigtimi.

„Nesu nusivylęs mūsų kova, bet esu nusivylęs rungtynių rezultatu", - komandos žaidėjų pernelyg nekritikavo Rytų konferencijos reguliaraus sezono nugalėtojo „Pacers" klubo treneris Frankas Vogelis.

„Heat" į pergalę vedė L.Jamesas, pelnęs 32 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Ch.Boshas įmetė 25 taškus, D.Wade'as 15, R.Allenas 9.

Indianos komandai P.George'as pelnė 23 taškus, D.Westas (12 atk. kam.) 20, G.Hillas 15, L.Scola 12.

Penktasis serijos mačas vyks Indianoje ketvirtadienį.