Hjustonas bėdą išsprendė per pratęsimą

Jamesas Hardenas pelnė 28 taškus, iš kurių septynis pridėjo per pratęsimą ir svariai prisidėjo prie vos antrosios „Houston Rockets“ pergalės per penkis NBA sezono mačus. Donatas Motiejūnas ir toliau rungtynes stebi iš šalies ir tai gali trukti dar mažiausiai mėnesį, tad „Rockets“ jau spėja apsiprasti be aukštaūgio iš Lietuvos.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Nov 5, 2015, 6:15 AM, atnaujinta Oct 5, 2017, 6:18 PM

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Rockets“ krepšininkams teko ilgai paprakaituoti, kad per pratęsimą 119:114 (34:35, 34:24, 22:29, 20:22) palaužtų „Orlando Magic“ komandą. Pastaroji kol kas yra iškovojusi vos vieną pergalę.

„Rockets“ komanda po J.Hardeno vieno taiklaus baudos metimo likus žaisti 47 ketvirtojo kėlinio sekundes pirmavo 110:108.

Ir netrukus „Magic“ iššvaistė savo progą ir C.Breweris stojo prie baudų metimo linijos. „Rockets“ sirgaliai į jį dėjo daug vilčių, tačiau jis nepataikė nė karto.

Kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos liko žaisti 0,1 sekundės, E.Fournier dviem baudų metimais išlygino rezultatą ir prireikė pratęsimo (110:110).

Pratęsimo starte „Rockets“ spurtavo 4:0 ir išsiveržė 114:110. Už tai buvo atsakingi D.Howardas ir J.Hardenas. „Magic“ dar kabinosi, bet J.Hardenas pelnė du taškus su pražanga ir taikliai metė baudą, tad „Rockets“ atitolo 117:112 ir savo pranašumo nešvaistė.

J.Hardenui šiame mače svariai talkino 14 kamuolių atkovojęs ir 23 taškus pelnė D.Howardas. Dvitaškius jis mėtė 100 proc. taiklumu, o jų metė 10.