Per kėlinį „Knicks“ pelnė mažiau taškų nei vienas krepšininkas

Pirmosios „New York Knicks“ rungtynės 2016-aisiais priminė amerikietiškus kalnelius. 17 taškų atsilikę „Knicks“ krepšininkai rezultatą išlygino ir galop pralalaimėjo... 27 taškais. Čikagoje vykusiame susitikime „Chicago Bulls“ 108:81 (34:18, 22:32, 21:23, 31:8) nutriuškino „Knicks“, kurių gretose žaidė ir Latvijos krepšinio viltis Kristapas Porzingis.

K.Porzingis trumpam išvedė į priekį „Knicks“.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
„Bulls“ sutriuškino kovingai žaidusius „Knicks“<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jan 2, 2016, 7:20 AM, atnaujinta Jun 12, 2017, 2:30 AM

Pirmosios rungtynių akimirkos Niujorko ekipai klostėsi tragiškai: „Bulls“ pelnė 11 taškų be atsako ir rankomis skėsčioti privertė „Knicks“ krepšininkus. Pirmuosius taškus svečių ekipai sužaidus beveik keturias minutes pelnė K.Porzingis, tačiau tai „Knicks“ žaidėjų neišjudino: įpusėjus ketvirčiui „Bulls“ persvara siekė net 17 taškų (23:6). Kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 34:18.

Antrame kėlinyje vis geriau žaidė Carmelo Anthony, Jose Manuelis Calderonas bei K.Porzingis. Po pastarojo tritaškio „Knicks“ deficitas po ilgos pertraukos sumažėjo iki vienženklio (48:56). Prieš didžiąją pertrauką du baudos metimus pataikęs Lance‘as Thomasas sumažino atsilikimą iki šešių – 50:56.

Trečio ketvirčio pradžioje taškus pelnę „Bulls“ krepšininkai ispanas Pau Gasolis bei Jimmy Butleras atstatė dviženklį pranašumą, tačiau ir „Knicks“ turi „auksinės kartos“ ispaną – J.Calderoną. Pastarasis per tris minutes pelnė septynis taškus, o būtent septintuoju – taikliu baudos metimu – išlygino rezultatą (65:65). Nors K.Porzingis pirmą kartą išvedė į priekį „Knicks“ (67:65), iniciatyvos ėmęsi J.Butleras ir P.Gasolis sugrąžino persvarą „Bulls“ – 77:73.

Ketvirtame kėlinyje intrigos nebuvo: „Bulls“ rinko taškus vieną po kito, tuo tarpu „Knicks“ atakos strigo. „Bulls“ puolėjas Dougas Mcdermottas per ketvirtį pelnė 11 taškų, t.y. daugiau nei visa „Knicks“ ekipa. Niujorko krepšininkai kėlinį pralaimėjo 8:31, o rungtynes – 81:108.

Nugalėtojams J.Butleras pelnė 23 taškus, N.Mirotičius bei P.Gasolis pridėjo po 17. „Knicks“ gretose rezultatyviausiai žaidė C.Anthony – 20, J.Calderonas – 18 bei L.Thomasas – 11. K.Porzingio sąskaitoje – devyni taškai.