LeBronas Jamesas NBA peržengė 26 tūkst. pelnytų taškų ribą

„Cleveland Cavaliers“ vėl žaidė rezultatyviai, o Le Bronas Jamesas tapo jauniausiu krepšininku, kuris NBA arenose pelnė daugiau nei 26 000 taškų. Per visą lygos istoriją tai pavyko vos 17 žaidėjų, o Karaliumi vadinamas „Cavaliers“ lyderis pasiekė šią ribą būdamas 31 metų ir 30 dienų amžiaus.

L.Jamesas jau pelnė daugiau nei 26 000 taškų.<br>AP nuotr.

Jan 30, 2016, 5:25 AM, atnaujinta Jun 9, 2017, 8:08 PM

Rytų konferencijoje pirmaujanti Klivlando ekipa penktadienio naktį svečiuose 114:106 nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus.

Didysis „Cavaliers“ trejetas buvo ant bangos: Kevinas Love'as pelnė 29 taškus, Kyrie Irvingas – 28, o L.Jamesas surinko 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kai išvarė trenerį Davidą Blattą, „Cavaliers“ pralaimėjo pirmąjį mačą, tačiau nuo tada Tyronno Lue vadovaujama ekipa iškovojo tris rezultatyvias pergales ir visuose mačuose pelnė ne mažiau kaip 114 taškų.

33 pergales ir 12 pralaimėjimų turintis „Cavaliers“ neturi lygių Rytų konferencijoje, tačiau neatrodo taip galingai kaip anksčiau.

Visų žvaigždžių rungtynėse iš NBA vicečempionų ekipos dalyvaus tik L.Jamesas.

Naują istorinę ribą NBA žvaigždė pasiekė baudoms metimu likus 4 min. 4 sek. ketvirtajame kėlinyje. Jis norėjo tai padaryti dėjimu trečiajame kėlinyje, tačiau netikėtai pametė kamuolį.