Jonas Valančiūnas pristabdė NBA žvaigždę ir šventė pergalę

Jonas Valančiūnas sulaukė draugiško paplekšnojimo per petį ir įvertinimo, kai pristabdė savo tiesioginį varžovą ir galiausiai šventė dar vieną pergalę su „Toronto Raptors“ komanda. Naktį iš pirmadienio į antradienį „Raptors“ išvykoje 103:89 (19:24, 30:19, 21:22, 33:24) nugalėjo „Detroit Pistons“ krepšininkus.

J.Valančiūnui teko ne itin lengva užduotis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2016-02-09 05:12, atnaujinta 2017-06-08 18:52

J.Valančiūnas šiose rungtynėse stumdėsi su Andre Drummondu, kuriam „Pistons“ suteikė daugiau žaidimo laiko nei įprasta.

23 metų 213 cm ūgio J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 7/9, baudų metimai: 1/2), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, padarė klaidą ir triskart prasižengė.

22 metų 211 cm ūgio A.Drummondas per 30 minučių pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 3/9, tritaškiai: 1/1, baudų metimai: 3/8), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Šių rungtynių ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ pademonstravo savo charakterį, kai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 11:2. „Raptors“ per 15 pastarųjų rungtynių iškovojo jau keturioliktąją pergalę.

Trečiojo kėlinio pabaigoje A.Drummondas pademonstravo fantastišką metimą. Jis pataikė tritaškį su sirena. A.Drummondui tati buvo vos trečiasis karjeros tritaškis.

Terrence'as Rossas prie pergalės pridėjo 18 taškų. DeMaras DeRozanas pelnė 17.

„Pistons“ komandoje Ersanas Ilyasovas pelnė 17 taškų.

A.Drummondas NCAA buvo laikomas vienu geriausių krepšininkų. 2012 metais NBA naujokų biržoje jį 9-uoju šaukimu pasirinko „Pistons“ komanda.

Šis krepšininkas pateko į NBA simbolinę antrąją naujokų komandą. 2016 metais A.Drummondas pirmą kartą prisijungė prie NBA Visų žvaigždžių komandos.