R. Kurtinaitis prisikalbėjo: K.Langfordas vėl skandino „Chimki“

R.Kurtinaičio komanda pakriko.<br>„Chimki“ nuotr.

Mar 13, 2016, 2:39 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 8:55 PM

Jungtinės krepšinio lygos čempionate sekmadienį Chimkuose vienas prieš kitą kovojo du lietuviai: Rimo Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ namuose 85:90 (13:31, 22:14, 26:23, 24:22) pralaimėjo Kazanės „Uniks“, kuriam atstovauja Artūras Milaknis.

„Chimkų“ ekipą paskandino svečių lyderis Keithas Langfordas, kuris pelnė net 38 taškus (9/13 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/9 baudų).

Vien pirmajame kėlinyje jis pelnė 23 taškus (iš 31) – tai šios lygos varžybų rekordas.

Tokį puikų jo žaidimą išprovokavo R.Kurtinaičio teiginiai po pirmųjų rungtynių, kuriose amerikietis pelnė 34 taškus. Lietuvis tada pasakė, kad tai buvo geriausios K.Langfordo rungtynės, bet šįkart jis sužaidė dar geriau.

„Jeigu ir yra „Chimki“ komandoje žmogus, prieš kurį man norisi sužaisti, – tai R.Kurtinaitis“, – prieš mačą pareiškė amerikietis ir parodė lietuviui, ką gali.

„Chimki“ ekipa pratęsė nesėkmių seriją, dėl kurios svyruoja R.Kurtinaičio pozicijos Pamaskvio klube.

Šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 18 taškų skirtumu ir nepasivijo varžovų nepaisant energingų R.Kurtinaičio raginimų. Pabaigoje likus 8 sek. A.Švedas esant rezultatui 84:88 galėjo sumažinti skirtumą iki vieno taško, bet iš trijų baudų pataikė tik vieną, o tašką padėjo K.Langfordas.

A.Milaknis per 34 min. pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių).

„Uniks“ iškovojo 21-ąją pergalę (per 24 rungtynes) ir žengia antras, o „Chimki“ su 16 pergalių ir 8 pralaimėjimais užima tik penktąją vietą.

Lygoje pirmauja Maskvos CSKA, vakar svečiuose 96:81 įveikęs Krasnojarsko „Jenisej“ ir ir iškovojęs 24-ąją pergalę per 26 mačus.