Kauno „Žalgiriui“ – V. Čeponio pasiūlymas kreiptis į psichologus

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai prametė praktiškai visus svarbiausius metimus, nekalbant apie paprasčiausius tritaškius. Penktadienį „Žalgiris“ Eurolygos „Top 16“ rungtynėse 59:74 išvykoje nusileido Pirėjo „Olympiakos“ komandai.

„Žalgiris“ išvykoje pralaimėjo „Olympiakos“ komandai.<br>P.Mantauto nuotr.

Mar 19, 2016, 8:22 AM, atnaujinta Jun 1, 2017, 7:14 AM

Kauno ekipa visą pirmąjį ir dalį antrojo kėlinio neleido varžovams nutolti, bet tuomet „Olympiakos“ įjungė kitą pavarą ir ėmė atakuoti padoriau.

„Žalgiris“ liko prie netaiklių metimų.

„Plytomis „Žalgiris“ mėgina pranokti save“, – sakė „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Gediminas Reklaitis.

„Tragiškai mėto, švelniai tariant“, – pridūrė Vaidas Čeponis.

Kauno „Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje turėjo progą pasigerinti taiklumo procentą, bet mačą baigė 40 proc. taiklumo taip ir nepasiekęs. „Žalgiris“ pataikė 13 dvitaškių iš 36 (36 proc.), o tritaškius mėtė dar tragiškiau – tikslą pasiekė 2 metimai iš 14.

„Nežinau, kiek Amazonės miškų reikėtų išskirsti, kad paaiškintum tokį taiklumą“, – ironizavo G.Reklaitis, kai ketvirtajame kėlinyje pro šalį skriejo dar vienas metimas.

Per šias rungtynes V.Čeponis darė nemažai įžvalgų ir svarstydamas, kodėl komanda taip prastai mėto dvitaškius ir tritaškius, pateikė pasiūlymą.

„NBA klubai turi psichologus. Lietuvoja psichologę turi ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda. Kodėl apie tai nepagalvojus?“, – sakė V.Čeponis.