„Knicks“ neišgelbėjo nei K. Porzingio šou, nei M. Kuzminsko taškai

Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido beveik 8 minutes.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

2016-11-06 20:42, atnaujinta 2017-04-18 16:34

Ketvirtą nesėkmę iš šešių galimų NBA sezono starte patyrė „New York Knicks“ ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas. Skirtingai nei praeitose rungtynėse į aikštelę lietuvis žengė, pelnė penkis taškus, tačiau „Knicks“ nusileido „Utah Jazz“ krepšininkams 109:114 (30:20, 24:29, 26:29, 29:35).

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi „Knicks“: nors įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas tarp ekipų buvo lygus (14:14), Kristapo Porzingio ir Carmelo Anthony taškai padėjo Niujorko krepšininkams įgyti dviženklį pranašumą. Ekipą timptelėjo ir M.Kuzminskas – antro ketvirčio pradžioje pataikė dvitaškį bei tritaškį, po kurio „Knicks“ pranašumas tapo rekordinis – 13 taškų (42:29).

Likus minutei iki didžiosios pertraukos ekipas vis dar skyrė 10 taškų, tačiau paskutinę antro kėlinio atkarpą „Knicks“ sužaidė itin nesėkmingai: tritaškį pelnė Gordonas Haywardas, dėjimą atliko Rudy Gobertas ir prieš antrą rungtynių dalį „Jazz“ deficitas buvo vos 5 taškai – 54:49.

Nors K.Porzingis ir C.Anthony šou tęsė ir po pertraukos, „Jazz“ nepraėjus nė penkioms trečio kėlinio minutėms persvėrė rezultatą. Kone visą ketvirtą kėlinį priekyje jau buvo Jutos ekipa, įsirašiusi trečią pergalę.

Beveik 8 minutes žaidęs M.Kuzminskas pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo du kamuolius ir kartą prasižengė. Lietuvis žaidė mažiausiai iš visų dešimties aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų. Net ir žaidęs mažiausiai M.Kuzminskas pelnytais taškais pranoko Joakimą Noah, Kyle‘ą O‘Quinną bei Justiną Holiday‘ų.

Rezultatyviausiai „Knicks“ gretose žaidė latvis K.Porzingis ir C.Anthony, kurie pelnė po 28 taškus. „Jazz“ komandoje išsiskyrė G.Haywardas, kurio sąskaitoje taip pat 28 taškai.