NBA – kitas „Lakers“ veidas: Los Andželo komanda vėl džiugino sirgalius

H.Barnesas atvedė savo komandą į pergalę.<br>AP nuotr.
"Lakers" ir vėl šventė pergalę.<br>AP nuotr.
„Lakers“ ir „Suns“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Nov 7, 2016, 6:12 AM, atnaujinta Apr 18, 2017, 4:14 PM

NBA naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko penki mačai. Pirmąją pergalę iškovojo „Dallas Mavericks“ klubas, kuris turėjo verstis be traumą patyrusių Dirko Nowitzki (dešinės kojos Achilo skausmai) ir Derono Williamso (kairės kojos blauzdos skausmas).

„Mavericks“ per pratęsimą 86:75 įveikė „Milwaukee Bucks“ krepšininkus. Pastariesiems pratęsimas tapo tikra kančia. Svečiai per jį pelnė vos vieną tašką.

„Mavericks“ komandoje karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekė Harrisonas Barnesas, kuris dar praėjusį sezoną žaidė „Golden State Warriors“ klube.

NBA vicečempionus jis paliko vasarą ir pasirašė ketverių metų 94 milijonų JAV dolerių vertės sutartį. Šį sezoną H.Barnesas bent dukart peržengė 30 taškų ribą.

„Bucks“ komandoje 16 taškų pelnė Jabari Parkeris, tačiau po didžiosios pertraukos jis surinko vos du taškus.

Los Angeles Lakers“ krepšininkai savo sirgaliams dovanojo jau ketvirtąją pergalę. „Lakers“ namuose 119:108 pranoko „Phoenix Suns“ komandą.

Naują erą be Kobe Bryanto išgyvenantis Los Andželo klubas laimėjo trečiąjį mačą iš eilės.

„Lakers“ šiose rungtynėse atkovojo 53 kamuolius, o varžovai – 40.

Prie pergalės 22 taškais ir 7 atkovotais kamuoliais prisidėjo Nickas Youngas. O Julius Randle'as ir Jordanas Clarksonas pelnė po 18 taškų.

„Suns“ komandoje 39 taškus pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko gynėjas Devinas Bookeris. 22 taškus pridėjo T.J.Warrenas.

Praėjusiame NBA sezone „Lakers“ iš viso iškovojo 17 pergalių ir patyrė 65 pralaimėjimus.

Rezultatai

„Memphis Grizzlies“ – „Portland Trail Blazers“ 94:100 (22:25, 29:22, 26:29, 17:24)

Toronto Raptors“ – „Sacramento Kings“ 91:96 (23:20, 27:24, 16:24, 25:28)

„Dallas Mavericks“ – „Milwaukee Bucks“ per pratęsimą 86:75 (19:27, 28:12, 12:17, 15:18, 12:1)

„Boston Celtics“ – „Denver Nuggets“ 107:123 (23:42, 29:35, 31:26, 24:20)

„Los Angeles Lakers“ – „Phoenix Suns“ 119:108 (23:15, 31:28, 29:33, 36:32)