Ties Domanto Sabonio pavarde – nulis taškų

„Bucks“ ir „Thunder“ rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.

Jan 3, 2017, 6:48 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:45 PM

Domantas Sabonis aikštėje praleido beveik 26 minutes, sunkiai dirbo gynyboje, nepelnęs nė taško, tačiau „Oklahoma City Thunder“ NBA dvikovoje svečiuose 94:98 nusileido „Milwaukee Bucks“ krepšininkams.

Likus žaisti 8,4 sek. Malcolmas Brogdonas sumetė abi baudas, padidindamas „Bucks“ persvarą iki 4 taškų. Po minutės pertraukėlės Oklahomos ekipos lyderis Russellas Westrbrookas prametė tritaškį iš kairiojo krašto, kamuolį dar atkovojo Alexas Abrinesas, bet ir jis nepataikė dvitaškio likus 2 sek.

D.Sabonis, kurio „plius-minus“ rodiklis buvo geriausias „Thunder“ komandoje (plius 11), neįmetė savo vienintelio tritaškio, atkovojo 2 kamuolius, po 1 kamuolį perėmė ir prarado, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė.

R.Westbrookas įmetė 30 taškų, atkovijo 7 kamuolius, atliko 6 perdavimus, bet antroje rungtynių pusėje taiklūs buvo tik 3 iš 17 jo metimų žaidžiant.

„Thunder“ ekipai Stevenas Adamsas pridėjo 20 taškų, Victoras Oladipo – 18, Semajas Christonas – 11.

„Magic“ komandai Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 perdavimus. Jabari Parkeis pridūrė 19 taškų, Gregas Monroe – 15, Johnas Hensonas ir M.Brogdonas – po 12.

Pralaimėjimą patyrė ir kitą NBA komanda, kurioje žaidžia lietuvis. „New York Knicks“ su Mindaugu Kuzminsku savo aikštėje 103:115 nusileido „Orlando Magic“ ekipai. M.Kuzminskas pelnė 9 taškus.