EUROLYGA

Argentiną įveikę Lietuvos jauniai dėl 5 vietos kovos su kartą jau palaužta varžove

Galimybę laimėti medalį praradusi Lietuvos jaunių (iki 19 metų) rinktinė pergalingai pradėjo kovą dėl penktosios vietos.

T.Sedekerskis.<br> FIBA.com nuotr.
 Rungtynių akimirka.<br> FIBA.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 8, 2017, 3:21 PM, atnaujinta Jul 8, 2017, 7:45 PM

Kaire vykstančiame planetos čempionate kovoje dėl 5-8 vietų lietuviai įveikė pirmąjį varžovą. Rimanto Grigo vadovaujama komanda 85:77 (25:21, 28:12, 11:19, 21:25) nugalėjo argentiniečius.

Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę lietuviai po dviejų ketvirčių pirmavo 53:33. Tačiau po ilgosios pertraukos sugrįžę argentiniečiai ėmė vytis. Po trijų kėlinių lietuvių pranašumas buvo 12 taškų (52:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje varžovai pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (59:64). Įpusėjus ketvirčiui po S.Brueros metimo komandas skyrė vos vienas dvitaškis (63:65).

Vis dėlto, lietuviai po šalto dušo greitai atsigavo. R.Jokubaičio tritaškis grąžino dviženklį pranašumą (79:69).

Nugalėtojams po 16 taškų pelnė E.Stankevičius ir G.Masiulis. Pastarasis atkovojo 12 kamuolių. T.Sedekerskis prie pergalės pridėjo 15 taškų (9 atk. kam.).

Varžoovų ekipoje pasižymėjo 20 taškų pelnęs F.Corvalanas ir 19 taškų surinkęs L.Lema.

Iš kovos dėl medalių Lietuvos rinktinę išmetė italai, ketvirtfinalyje lietuvius nugalėję 73:68.

Dėl 5 vietos lietuviai sekmadienį žais su Vokietijos rinktine, kurią grupės etape nugalėjo 98:79. Vokiečiai šeštadienį 86:60 nugalėjo Prancūzijos jaunius.