Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionatą pradėjo nesėkme

Lietuvos jaunučių (U16) rinktinė Europos čempionato pirmenybių starte nusileido bendraamžiams iš Serbijos 54:56 (19:8; 12:16; 11:17; 12:15).

Lietuviai čempionatą pradėjo kluptelėjimu.<br> fiba.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2017-08-11 19:11

Nepaisant to, kad lietuviai jau po pirmųjų 10 minučių turėjo dviženklę persvarą, jie pralaimėjo likusius tris kėlinius ir paskutinėmis sekundėmis nusileido serbams.

Juodkalnijoje vykstančiame Europos čempionate lietuviai dar likus kiek daugiau nei minutei turėjo 4 taškų persvarą. Tačiau persvarą serbai sugebėjo ištirpdyti ir iškovoti pergalę.

Lietuva: M.Blaževičius: 13 (9atk. k., 4 blokai), N.Pankratjevas 9.

Serbija: M. Pavičevičius 11, D. Pažinas (8 atk. k.) ir L. Žinavočius (5 atk. k.) po 9.

Lietuvos rinktinė rungtyniauja A grupėje ir jų laukia dar dvi rungtynės su Izraelio ir Kroatijos krepšininkais. Rytoj lietuviai surems ginklus su kroatais.