Įsibėgėjęs „Lietkabelis" pervažiavo ir be pergalių liekantį „Nevėžį"

LKL čempionate sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo 7-ąją pergalę, o lyderius priekį vedęs Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes.

"Lietkabelis" iškovojo 7-ąją pergalę.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

lkl.lt ir lrytas.lt inf.

Oct 15, 2017, 7:37 PM, atnaujinta Oct 15, 2017, 10:28 PM

37 metų aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 (26:19, 23:12, 11:20, 23:18) nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius, bet neišsigelbėjusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus, kurie patyrė 4-ąjį pralaimėjimą per tiek pat žaistų rungtynių.

„Lietkabelio“ gretose taip pat išsiskyrė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius. Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) surinko po 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje geriausiai žaidė amerikiečiai – Jamesas Woodardas ir Malcolmas Grantas, pelnę 14 ir 13 taškų. Justas Tamulis ir Valerijus Lichodėjus pridėjo po 10 taškų.

K.Lavrinovičius per 7 pirmojo kėlinio minutes pelnė 13 taškų, o  užtikrintai rungtynes pradėjęs „Lietkabelis“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškų persvara (26:19).

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 11 taškų ir prieš pertrauką susikrovė rekordinį pranašumą – 49:31.

Trečiajame kėlinyje atkutęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą iki vienženklio (51:60).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai priartėjo iki 5 taškų (58:63), tačiau mačo pabaigoje susikaupęs „Lietkabelis“ vėl atitolo ir šventė septintąją pergalę sezone – 83:69.