NBA: įžaidėju tapęs LeBronas Jamesas ir beviltiška „Knicks“ su Mindaugu Kuzminsku ant suolo

Mindaugas Kuzminskas ir toliau užima stebėtojo vaidmenį, Kristapas Porzingis nesusitvarkė su lyderio vaidmeniu, Dwyane'as Wade'as prieš buvusią komandą į mūšį stojo pakilęs nuo suolo, o LeBronas Jamesas oficialiai rungtynes pradėjo įžaidėjo pozicijoje. Naktį iš antradienio į trečiadienį NBA sužaisti šeši mačai.

NBA pateikė įdomių epizodų.<br> lrytas.lt montažas.
 „Bulls“ ir „Cavaliers“ rungtynės. <br> AP nuotr.
 „Knicks” ir „Celtics“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (27)

Oct 25, 2017, 7:00 AM, atnaujinta Oct 25, 2017, 7:48 AM

Pradėjo įžaidėjo vietoje

Po pirmojo sunkaus kėlinio pabudę „Cleveland Cavaliers“ krepšininkai 119:112 (28:38, 37:30, 26:24, 28:20) nugalėjo „Chicago Bulls“ komandą ir išpildė D.Wade'o norą. Pastarasis paliko Čikagą būtent dėl to, kad karjeros saulėlydyje dar norėjo pamėginti iškovoti NBA čempiono žiedą.

„Cavaliers“ komandai tai buvo trečioji pergalė per keturis mačus, o D.Wade'as pirmąjį kartą kilo nuo suolo šį sezoną, bet tai buvo jo sprendimas. „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue pats atskleidė, kad D.Wade'as kreipėsi su tokiu prašymu. Jis pelnė 11 taškų.

Įžaidėjo pozicijoje starto penkete rungtynes pradėjęs L.Jamesas atidavė 13 rezultatyvių perdavimų. Tarp jų buvo ir gražus epizodas, kai „Cavaliers“ lyderis nežiūrėdamas prakišo kamuolį Jawe Crowderiui, pataikiusiam tritaškį ir spurtą padidinusiam iki 15:3.

L.Jamesas pelnė 34 taškus ir nėra jokios nuostabos, kad jis valdė kamuolį. „Cavaliers“ žvaigždė dažnai ima kamuolį į savo rankas ir nustato derinius, bet paskutinį kartą oficialiai įžaidėjo pozicijoje jis registruotas buvo dar 2012 metais, kai žaidė „Miami Heat“ komandoje.

Kevinas Love pelnė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. „Bulls“ komandoje Justinas Holiday surinko 25 taškus.

„Bulls“ turėjo galimybę palaužti „Cavaliers“ komandą – juk ketvirtąjį kėlinį Čikagos ekipa pradėjo pirmaudama 92:91. Likus žaisti dvi minutes „Bulls“ jau atsiliko 6 taškais.

Dar neragavo žaidimo skonio

Dar vieną – jau trečiąjį iš eilės – pralaimėjimą patyrė „New York Knicks“ krepšininkai. „Knicks“ išvykoje 89:110 (17:30, 16:24, 27:23, 29:33) nusileido „Boston Celtics“ komandai, kuriai tai buvo antroji pergalė per keturis susitikimus.

M.Kuzminskas ir vėl nepakilo nuo suolo. Šį NBA sezoną 28 metų Lietuvos rinktinės krepšininkas dar nežaidė.

„Knicks“ komandoje išsiskyrė centras Enesas Kanteris, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 19 kamuolių. 9 iš jų – puolime. Kristapas Porzingis žaidė 31 minutę, bet pelnė 12 taškų ir nebuvo labai ryškus.

„Celtics“ komandoje Jaylen Brownas pelnė 23 taškus, o Jaysonas Tatumas – 22.

Rezultatai

„Cleveland Cavaliers“ – „Chicago Bulls“ 119:112 (28:38, 37:30, 26:24, 28:20)

„Orlando Magic“ – „Brooklyn Nets“ 125:121 (30:30, 31:31, 26:35, 38:25)

„Boston Celtics“ – „New York Knicks“ 110:89 (30:17, 24:16, 23:27, 33:29)

'Minnesota Timberwolves“ – „Indiana Pacers“ 107:130 (20:33, 41:28, 23:37, 23:32)

'Portland Trail Blazers“ – „New Orleans Pelicans“ 103:93 (29:19, 18:29, 24:25, 32:20)

„Los Angeles Clippers“ – „Utah Jazz“ 102:84 (27:20, 15:21, 33:15, 27:28)