Svarbią užduotį gavęs Domantas Sabonis nenuvylė – ir vėl rodė aukščiausią lygį

Domantas Sabonis kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro su 2015 metų NBA naujokų biržos šaukimu ir nors ne viskas pavyko, lietuvis vėl sulaukė gausybės pagyrimų. „Indiana Pacers“ krepšininkai 130:107 (33:20, 28:41, 37:21, 32:23) išvykoje sutriuškino „Minnesota Timberwolves“ komandą.

Starto penkete žaidęs D.Sabonis antrą kartą šį sezoną užfiksavo dvigubą dviženklį.<br> AP nuotr.
 „Pacers“ ir „Timberwolves“ rungtynės. <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

2017-10-25 06:27, atnaujinta 2017-10-25 07:47

Tai buvo antroji „Pacers“ pergalė per keturis mačus ir pirmoji po dviejų pralaimėjimų iš eilės. „Timberwolves“ krepšininkai pralaimėjo antrąjį kartą iš keturių susitikimų.

D.Sabonis vėl pradėjo rungtynes starto penkete ir užfiksavo dvigubą dviženklį. 21 metų 211 cm ūgio krepšininkas per 25 minutes pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 7/7, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 11 kamuolių (3 puolime), perėmė 5 kamuolius, triskart prasižengė ir padarė 3 klaidas.

Jo „+/-“ reitingas: +9.

Tai buvo antrasis D.Sabonio dvigubas dviženklis šį sezoną.

D.Saboniui šįkart teko tikrai nelengvas darbas ir kartais gynyboje jo pastangas sutrypdavo Karlas-Anthony Townsas. 21 metų 213 cm ūgio 2015-aisiais pirmuoju numeriu į NBA žengęs centras per 30 minučių pelnė 28 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Bet K.Anthony Townso “+/-“ rodiklis buvo: -16.

Be to, „Pacers“ atkovojo 42 kamuolius, kai „Timberwolves“ – 27, tad D.Sabonio indėlis ir vėl tapo itin svarbiu.

Šiose rungtynėse „Pacers“ mėtė taikliausiai per klubo istoriją – pataikė 66,7 procento metimų iš žaidimo.

Iki didžiosios pertraukos tarp „Pacers“ ir „Timberwolves“ vyko nuožmi kova, bet tada Indianos klubas 37:23 laimėjo trečiąjį kėlinį ir daugiau nesidairė atgal.

Rezultatyviausias „Pacers“ komandoje buvo kartu su Domantu iš „Oklahoma City Thunder“ atvykęs Victoras Oladipo. Per 28 minutes gynėjas pelnė 28 taškus.

Nuo suolo pakilęs Cory Josephas surinko 21 tašką.

„Timberwolves“ komandoje Nemanja Bjelica ir Jamalas Crawfrodas pelnė po 18 taškų.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį D.Sabonis su „Pacers“ žais prieš „Thunder“ krepšininkus.

Rezultatai

„Cleveland Cavaliers“ – „Chicago Bulls“ 119:112 (28:38, 37:30, 26:24, 28:20)

„Orlando Magic“ – „Brooklyn Nets“ 125:121 (30:30, 31:31, 26:35, 38:25)

„Boston Celtics“ – „New York Knicks“ 110:89 (30:17, 24:16, 23:27, 33:29)

'Minnesota Timberwolves“ – „Indiana Pacers“ 107:130 (20:33, 41:28, 23:37, 23:32)

'Portland Trail Blazers“ – „New Orleans Pelicans“ 103:93 (29:19, 18:29, 24:25, 32:20)

„Los Angeles Clippers“ – „Utah Jazz“ 102:84 (27:20, 15:21, 33:15, 27:28)