Domantas Sabonis vėl buvo solidus, tačiau Indianą sužlugdė latvio šou

NBA pirmenybėse Niujorke ginklus surėmė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „New York Kinicks“ (5/4) ir Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ (5/5) komandos.

Domantas Sabonis vėl žaidė gerai<br> AP nuotr,
 Niujorko komanda įveikė Indianą<br> AP nuotr,
Daugiau nuotraukų (10)

Nov 6, 2017, 6:49 AM, atnaujinta Nov 6, 2017, 7:37 AM

Žiūrovai išvydo įspūdingą krepšinio reginį, o pergalę po atkaklios kovos 108:101 (25:33, 24:29, 23:22, 36:17) iškovojo „Knicks“ krepšininkai.

M.Kuzminskas vėl nežaidė, o eilinį kartą gerai rungtynėse pasirodžiusiam D.Saboniui teko nusivilti, kadangi jo komanda pralaimėjo iššvaisčiusi turėtą didelę persvarą.

Šį kartą D.Sabonis kilo nuo suolo, kadangi vietą starto penkete užleido po traumos grįžusiam Mylesui Turneriui. Per 29 aikštėje praleistas minutes lietuvis surinko 16 taškų (6/9 met., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko tris rezutatyvius perdavimus bei padarė tris klaidas.

Ilgai laukti D.Sabonio įėjimo į aikštę nereikėjo. Lietuvis pakilo nuo suolo jau po pirmojo kėlinio penkių minučių, o per pirmąjį ketvirtį iš viso pelnė net aštuonis taškus.

Prieš ilgąją pertrauką aukštaūgis jau buvo surinkęs 14 taškų ir 7 atovotus kamuolius.

„Pacers“ treneris paeksperimentavo aikštėje laikydamas abu savo aukštaūgius, o trečiojo kėlinio gale Indiana turėjo jau devyniolikos taškų pranašumą.

Tiesa, tuomet visu gražumu pasirodė Latvijos žvaigždė Kristapas Porzingis.

Latvis vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, provokavo pražangas, tarp kurių buvo ir D.Sabonio, o ketvirtajame kėlinyje pelnęs tiek pat taškų, kiek visa „Pacers“ komanda, jis atvedė savo klubą į pergalę.

„Madison Square Graden“ arenoje susirinkusiems žiūrovams  neliko nieko kito, kaip tik skanduoti K.Porzingiui skirtą skanduotę „MVP“.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 40 (15/24 met., 2/4 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 6 blk.), Timas Hardaway'us 16 (1/7 trit.), Frankas Ntilikina 10 taškų (7 rez. perd.).

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 18 (4/4 trit.), Victoras Oladipo 17 (7/21 met.), Domantas Sabonis 16, Mylesas Turneris ir Darrenas Collisonas (10 rez. perd.) po 15 taškų