Jonas Valančiūnas su „Raptors“ vos nenutraukė „Celtics“ komandos pergalių serijos

NBA čempionate sekmadienį Bostone įvykusioje Rytų konferencijos pogrupių lyderių akistatoje „Celtics“ savo aikštėje laimingai išvengė pralaimėjimo akistatoje su „Toronto Raptors“, kurioje žaidžia Jonas Valančiūnas.

Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2017-11-13 01:11, atnaujinta 2017-11-13 01:22

Vis dėlto „Celtics“ (12 pergalių ir 2 pralaimėjimai) iškovojo 12-ąją pergalę iš eilės – 95:94 (24:24, 20:25, 33:27, 18:18).

Toronto ekipa turi 7 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę „Raptors“ turėjo dvi puikias progas persverti rezultatą, bet abukart DeMaras DeRozanas egoistiškai sviedė kamuolį ne iš geriausios padėties ir abukart prametė. Paskutinei atakai svečiai gavo 17 sekundžių, kai teisėjai įžvelgė, kad kamuolį varęsis „Celtics“ gynėjas Jaysonas Tatumas alkūne užtvojo varžovui.

Likus žaisti pusantros minutės „Celtics“ turėjo penkių taškų persvarą 95:90, tačiau ją iššvaistė.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ pirmavo 8 taškais, tačiau baigiantis trečiajam kėliniui jau šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą.

J.Valančiūnas negavo progos pasireikšti lemiamame ketvirtajame ketvirtyje.

Lietuvis iš viso per 18 min. pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių) ir atkovojo 2 kamuolius, nors pradėjo mačą starto penkete.

„Celtics“: Alas Horfordas 21 (8/9 metimų), Jaylenas Brownas 18, Terry Rozier 16, Marcus Smartas 14, Jaysonas Tatumas 13.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24 (8/22 metimų), Kyle'as Lowry 19, C.J.Milesas 10.