Vėl spindėjęs Domantas Sabonis užgožė konkurentą, bet „Pacers“ bėdos tęsiasi

Domantas Sabonis vėl sukosi aikštėje tarsi vijurkas, tačiau džiaugtis asmenine statistika laiko jis neturėjo. „Indiana Pacers“ komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą, kai savo aikštėje priėmė puikiai išvykose kovojančią „Houston Rockets“ komandą.

D.Sabonis sužaidė dar vieną puikų mačą.<br> AP nuotr.
 „Pacers” ir „Rockets“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2017-11-13 06:46, atnaujinta 2017-11-13 08:12

„Pacers“ 95:118 (18:35, 33:28, 20:24, 24:31) nusileido Jameso Hardeno vedamai komandai. Tai buvo jau penktasis „Pacers“ pralaimėjimas per šešis paskutinius mačus šį sezoną.

„Pacers“ pirmą kartą šį sezoną per kėlinį praleido 35 taškus.

Antrajame ketvirtyje sirgaliai plojo D.Saboniui. 21 metų 211 cm ūgio lietuvis pelnė pirmuosius 8 savo komandos taškus.

Jis ir vėl įrodė, kad „Pacers“ su juo aikštėje žaidžia geriau, taip šešėlyje palikdamas net ir Mylesą Turnerį, kuriam sugrįžus prarado vietą starto penkete.

Pastarasis pelnė 13 taškų.

D.Sabonis per 25 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai: 6/9, tritaškiai: 1/1, baudų metimai: 2/2), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 4 klaidas.

Victoras Oladipo pridėjo 28 taškus.

Tačiau pergalei reikėjo daug geresnės gynybos, o „Pacers“ jos tiesiog neturėjo. J.Hardenas ir vėl draskė varžovų žabangas.

„Rockets“ lyderis pelnė 26 taškus ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų – daugiausia šį sezoną.

„Rockets“ išvykose šį sezoną patyrė vos vieną pralaimėjimą per aštuonis paskutinius susitikimus.

O Indianapolyje mačą svečiai pradėjo užtikrintai – jau starte išsiveržė 13:2. Antrajame kėlinyje padedami D.Sabonio ir V.Oladipo šeimininkai dar spėjo sumažinti skirtumą iki 34:39, tačiau didžiąją pertrauką svečiai pasiekė pirmaudami 63:51.

Ketvirtojo starte „Rockets“ pirmavo 87:71.

„Rockets“ šiose rungtynėse pataikė 17 tritaškių.

„Tai – profesionali pergalė. Jie žengė į aikštę ir iškart pasirūpino reikalais. Žaidėme labai gerai. Tai tęsime ir toliau“, – sakė „Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni.

Ericas Gordonas prie šeštosios „Rockets“ pergalės iš eilės pridėjo 21 tašką, Clintas Capela – 20 taškų ir atkovojo 17 kamuolių.