Artūras Gudaitis siautė Italijos lygoje ir surinko dvigubą dviženklį

Italijos krepšinio čempionate Milano klubas „Emporio Armani“ (6 pergalės ir 2 pralaimėjimai), kurio sudėtyje yra du lietuviai Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis, sekmadienį svečiuose susitiko su Avelino komanda „Sidigas“ (6/2) ir dramatiškai pralaimėjo varžovams po dviejų pratęsimų 92:94 (17:23, 13:17, 20:18, 27:19, 9:9, 6:8).

Artūras Gudaitis su komandos draugais.<br> Facebook nuotr.
 Artūras Gudaitis.<br> Facebook nuotr.

Nov 19, 2017, 10:34 PM

A.Gudaitis žaidė labai naudingai, per 35 minutes pelnė 17 taškų (4/9 dvitaškiai, 9/12 baudos) ir atkovojo net 20 kamuolių (9 jų - po varžovų krepšiu).

Mūsiškis dar atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 9 pražangas, pats 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko +34 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito nežaidė.

Daugiausia taškų Milano komandai pelnė naujokas Curtisas Jerrellsas (23), Jordanas Theodor‘as įmetė 18, Vladimiras Micovas ir Abassas Awudu surinko po 10 taškų.

Varžovų ekipoje išsiskyrė po 21 tašką pelnę Arielis Filloy‘us ir Jasonas Richas bei po 16 įmetę Wellsas Dezmine'as ir Ndiaye Hamady.